תמלול לעורכי דין

תוכן העיניינים

שירותי תמלול וקלדנות לעורכי דין, תמלול לבית משפט עבור משפטנים, ושאר העוסקים במקצועות החוק והמשפט, הם דבר שבשגרה. עורכי דין רבים בוחרים כיום לשכור שירותי תמלול הקלטות לעורכי דין ולמשפטנים במיקור חוץ, שירות תמלול משפטי המתבצע באופן מקצועי, מהיר ומדויק. כמות העבודה והעלויות הנלוות אליה, אינן מצדיקות העסקה של קלדנית במשרה מלאה או חלקית. ישנם משרדי עורכי דין בהם המתמחים, הם האחראים על ביצוע עבודות ההקלדה ותמלול ההקלטות, אך המלאכה מתבצעת טוב יותר, באופן מקצועי יותר, ובעיקר מהר יותר, כאשר נכנסת לתמונה חברה שזהו עיסוקה – תמלול הקלטות לבית משפט ומתן שירותי תמלול משפטי מקצועיים לחוקרים ומשפטנים. חשוב להדגיש כי קלדנות ותמלול הקלטות, הם מקצוע לכל דבר. העוסקים בתחומים הללו מחזיקים בידע וניסיון, המאפשרים להם להשלים במהירות עבודות תמלול וקלדנות איכותיות ומדויקות. בטקסט.דוט.קום צוות קלדנים וקלדניות מיומן, המספק שירותי תמלול וקלדנות, בדיוק מפליא ובאיכות מהמעלה הראשונה. תמלול משפטי יש לבצע בדיוק רב,  והצוות שלנו מודע לחשיבות הרבה, ומבצעים כל הקלדה באיכות מעולה.

פתרונות התמלול לעורכי דין

  • תמלול משפטי מלא או חלקי של שיחות פרונטאליות בין מספר עורכי דין, או בין עורכי הדין והלקוחות שלהם.
  • תמלול הקלטות של שיחות טלפון.
  • תמלול של ישיבות, ועדות או חקירות.
  • הקלדה של דוחות, תוצאות מחקרים, חוות דעת ושאר מסמכים משפטיים כתובים.
נציין כי תמלול משפטי מקצועי דורש הקפדה יתרה. את העבודה יש לבצע תוך מתן תשומת לב רבה לפרטים קטנים ודיוק מקסימלי. עם השלמת מלאכת ההקלדה יש לבצע בדיקת שגיאות דקדקנית ולהגיש אל המשרד, מסמך תקין שעבר הגהה משלימה.

איפה מתבצע התמלול

בניגוד לעבודת קלדנות אשר מתבצעת במשרד (בדר"כ), מלאכת תמלול דורשת לעתים קרובות עבודת תמלול בשטח. במידת האפשר, מתבצעים שירותי תמלול משפטיים ובכלל, תוך שימוש בהקלטות קיימות, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בעבודת תמלול משפטי בזמן אמת, במקום האירוע, אונליין מה שנקרא. תמלול משפטי יתבצע בתוך ישיבת עורכי הדין, בית המשפט או הועדה. שירותי תמלול משפטי אשר מתבצעים בשטח בזמן אמת, דורשים כישורי הקלדה עיוורת ומהירה, עבודה שהצוות שלנו בטקסט.דוט.קום יודע לבצע באיכות מהמעלה הראשונה. נדגיש כי ברוב המקרים, יעדיפו עורכי הדין להקליט את הנאמר בשיחה או בישיבה, ולאחר מכן יעבירו ההקלטה לביצוע תמלול, אך לעיתים נדרשים שירותי תמלול גם בשטח, יש לקחת את כל המשתמע מכך בחשבון. לסיכום, אין כל ספק כי תמלול הקלטות וריכוז כל המידע הקיים בקובץ אחד – תמליל, יהפכו את עבודת עורך הדין פשוטה יותר. יש לזכור כי הכנה לקראת משפט או חקירה דורשת מעורך הדין לימוד מידע רב, שירותי תמלול משפטי לעורכי דין, מקלים ומזרזים את התהליך.

מחירי התמלול

כעת, כשאתם מוכנים עם כל המידע שיש לדעת לפני הזמנת שירותי תמלול לבית משפט, אתם וודאי רוצים גם לדעת כמה עולה העבודה. מכיוון שלכל לקוח ישנה עבודה מותאמת לצרכיו ודרישותיו, בכדי לקבל את המחיר המדוייק והטוב ביותר, הנכם מוזמנים למלא את הטופס המופיע מעלה, לאחר שליחתו ועם קבלתו במשרדינו, נבנה לכם  הצעת מחיר מצויינת עבור עבודת התמלול שאתם צריכים.

שימו לב! השירות מוצע *בחינם* וללא התחייבות לגולשי האתר.  

תמלול משפטי

בין לקוחותינו

קבלו הצעת מחיר לפרויקט תמלול בכל מקום בארץ. נציגנו זמינים עבורכם >>>
Call Now Button