תמלול הקלטות

בזמן הלימודים או העסקים צריך לעשות כל כך הרבה דברים בו זמנית, להקשיב, לרשום, להקשיב, לקום, לשבת, להקשיב, לשים תזכורת על הבוחן ביום שני, תזכורת על פגישה שנקבעה בישיבה, לזכור להזמין תרגומים מהשכנה או מפרטים מהספק, להקשיב שוב, וכך זה ממשיך עד אין סוף. פתרון נהדר להשגת שקט ונחת בזמן ישיבה או הרצאה, בידיעה שלא נפספס שום מילה הנאמרת הם שירותי תמלול הקלטות מקצועיים.

רבים כבר השכילו להבין את היתרונות אשר טמונים בהקלטת שיחות, חומרים, שיעורים או כנסים על ידי טייפ מנהלים או מכשירי הקלטה נוספים אחרים עד לכדי הקלטות בטלפון הסלולארי. הקלטות שלאחר מכן עוברות מלאכת תמלול הקלטות – עוברות מקובץ השמע לכתוב. מכיוון שלעיתים לא מספיקים לתעד את כל הדברים במהלך ההרצאות והכנסים, ואז צריך להתחיל לרדוף אחרי סיכומים של אחרים אם אנו סטודנטים, ונתונים שלא קלטנו במהלך ישיבה אם אנו בעלי עסקים. כדאי לחשוב על פנייה לחברת תמלול שתספק את העבודה במהרה ולכם ישאר זמן פנוי לעסוק במה שלכם באמת חשוב.

לימודים במוסדות להשכלה גבוהה הם תובעניים במיוחד, כמו גם חייהם העסקיים של בעלי עסקים וחברות, הם דורשים יכולות חלוקת קשב והרצת כמה משימות במקביל בשני המקרים, אך לא תמיד זה אפשרי. דבר אשר עשוי לעזור ולסייע בהשגת תיעוד מלא של הנאמר במקום, הוא שליחת ההקלטות שבוצעו לחברת תמלול שתמיר את הקלטת השיחות למסמך מסודר, מאורגן וברור על הנייר. כך ניתן להיות קשובים תמיד בכל מקום כאשר יודעים שהחומר מוקלט, ולאחר תמלול יהיה כתוב באופן מסודר וזמין.

חוסכים זמן ומשאבים עם שירותי תמלול הקלטות

תחשבו איזה חיסכון בזמן זה יכול להיות, אם מישהו ייקח את ההקלטות שהקלטתם במהלך שיעור או ישיבה, ויבצע המרה מדויקת של ההקלטות, לטקסט כתוב על גבי דף נייר?!

עבודת תמלול הקלטות זהו חיסכון בזמן שלא תמיד בנמצא עבורנו. למרות שנושא כמו תמלול נשמע ממש הזוי לעיתים, מדובר כאן בפעולה שאפשר להשיג, ודווקא די בקלות. יש לשם לב בבחירת חברת התמלול אשר עתידה לספק לכם שירות של תמלול ההקלטות מכיוון שלצערנו ישנם לא מעט חובבנים גם בשוק זה.

שירותי תמלול הקלטות יכולים להתאים לכל קשת המגזרים, למשל תמלול כנסים, ישיבות, הרצאות וראיונות עבור המגזר העסקי יכול להיות פתרון נהדר בכל סיטואציה שכזו. במגזר הפרטי ישנם המשתמשים בשירותי תמלול עבור שיחות מוקלטות, סיפורי חיים וכדומה. גם המגזר האקדמי כמובן ולמעשה בראש, נעזר רבות בשירותים של תמלול הקלטות, בין אם זה שיעורים שמתקיימים בשעות לימודים, עבור סיכומים, כנסים וכיו"ב.

אחד מהמגזרים הבולטים אשר שירותי תמלול הקלטות יכולים לבוא עבורם לעזר רב הם אנשים אשר סובלים מבעיות שמיעה וכן ציבור בעל דיסלקציה. עבור אנשים אלו תמלולי הקלטות יכולים להוות פתרון לקשיים רבים במהלך לימודים אקדמאיים וכן במהלך יום עסקים.

תמלול הקלטות מעבירים קול לכתוב

הגעתם למסקנה שאכן שירותי תמלול יסייעו לכם? עליכם לעשות דבר אחד פשוט והוא להעביר את ההקלטות למשרדנו המעניק שירותי תמלול מקצועיים. עם סיום מלאכת תמלול ההקלטות שלכם, תקבלו קובץ מודפס של הטקסטים שהוקלטו במהלך ההרצאות, ישיבות, שיחות שלכם הטקסטים אשר תיעדתם בהקלטה.

שירותי תמלול יכולים לספק לכם ראש שקט, במקום להיות בלחץ של להספיק לכתוב כל מילה ומילה, כך תוכלו להאזין בשקט ולהתרכז בנאמר. תוכלו להיות שקטים ובטוחים שתקבלו תמלול מדויק של כל מה שנאמר במקום ההקלטה.

הידיעה כי אפשר להשיג שירותי תמלול מקצועיים במחירים נוחים מקלה על חייהם של סטודנטים ובעלי עסקים, אשר נזקקים מעת לעת לעבודת תמלול מדויקת. אפשר להוריד הילוך במפלס הלחץ, להאט ולהירגע, כל שיש לעשות הוא לדאוג להקלטות, ומשם הדרך לתמלילים מהימנים היא קצרה ונוחה.

טרם תמלול דואגים לסביבת הקלטה מתאימה

לפני שאנו נגשים לבצע הקלטת שיחה שעתידה לעבור עבודת תמלול, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים לקבלת הקלטה באיכות הטובה ביותר, דבר אשר ישדרג כל תמליל בעשרות מונים. הדבר נכון להקלטה מכל סוג, כמובן שאם אין ביכולתכם לדאוג לתנאי הקלטה אלו, אין הדבר פסול לעבודת תמלול הקלטות איכותית –

  • בצעו הקלטה (באם היא מתוכננת) במקום ללא רעשי רקע מיותרים, אשר עשויים להפריע להבנת כל המילים במקור.
  • במצב של הקלטה בחדר עם מספר דוברים, יש לשם לב כי כל דובר ידבר בתורו, ולא יכנס בדברי חברו.
  • הקלטת שיחת טלפון שעתידה לעבור לעבודת תמלול, עליה גם כן להתבצע כאשר הדוברים לא נכנסים אחד בדבריו של השני (דבר זה יכול להיות בשליטת המקליט, אשר מודע להקלטה).
  • דברו בקול ברור כאשר הנכם מבצעים הקלטה, שלאחר מכן עוברת לביצוע תמלול.

תמלול הקלטות גם בשטח בזמן אמת

צוות קלדנים מיומן יוכל לבצע עבודת תמלול הקלטות מקצועית בשטח, בזמן אמת במהלך כנס, ישיבה, שיעור או כל מקום אחר בו יש לבצע עבודת תמלול בזמן אמת, ברגע בו מתנהל השיח. עבודת תמלול בשטח מצריכה הכנה מוקדמת של המקום, באם מדובר באירוע בו מעורבים מספר אנשים רב. את כל התיאומים לעבודה מקצועית עבור קבלת שירות איכותי ומדויק, יש לתאם מראש עם ראש צוות הקלדנים אשר עתיד להגיע למקום, לביצוע המלאכה.

שירותי תמלול הקלטות מחירים

מחפשים שירותי תמלול מקצועיים? מחפשים חברה שלא "שוחטת" במחירים? מחפשים חברה המספקת שירותי תמלול מהירים ומדויקים? טקסט.דוט.קום ה-מקום לכל שירותי התוכן שאתם צריכים! צוות הקלדנים שלנו ממתין לכל עבודת תמלול שאתם נדרשים לבצע, כל טקסט שברצונכם להמיר לכתב, ימצא אצלנו מקום חם ויקבל את השירות הטוב ביותר בשוק, באחריות. אז מה המחירים שלנו? תוך דקות אצלכם. מוזמנים להזין את טופס המחירים שכאן למטה, ומיד תשלח אליכם הצעת מחיר משתלמת, הצעה עם מחירים נוחים. אז מה אתם מקבלים? שירותי תמלול עם מחירון הכי נוח בשוק, עבודת תמלול איכותית המתבצעת  על ידי קלדנים סופר מדייקים, שירות מומלץ עם יחס אישי בכל מצב.

בין לקוחותינו

קבלו הצעת מחיר לפרויקט תמלול בכל מקום בארץ. נציגנו זמינים עבורכם >>>

Call Now Button