תמלול באנגלית

המרת דיבור לטקסט בעברית, עבודת תמלול, רבים מאיתנו נדרשים לבצע באם ברשותינו שיחה מוקלטת שאנו מעוניינים להמיר ולתעד על הכתוב. חשוב לדעת שגם בשפה האנגלית למלאכת התמלול ישנו מקום מכובד. תמלול באנגלית משרת רבים אשר נדרשים לייצר תמליל בשפה זו, לא חשוב לאיזו מטרה, תמלול בשפה זרה חייב להתבצע במקצועיות רבה, כאשר המתמלל בעל ידע נרחב בשפה ברמת שפת אם, על מנת שיוכל לספק עבודה נאמנה למקור בדיוק של 100% ולא פחות מזה.

האם תמלול באנגלית יכול לעזור גם לך?

תמלול באנגלית נדרש גם בארץ הקודש בה השפה המדוברת היא עברית. המרת שיחות מוקלטות מאודיו לטקסט נדרשת גם בשפות זרות ובמקרים בהם השפה המדוברת היא אנגלית. בדרך כלל רואים את הצורך בתמלול שלא בשפה העברית לצרכים אקדמיים, משפטיים ועסקיים. אנגלית היא השפה המדוברת בעולם, כך שלא מפתיע כלל שישנו צורך בשירותי תמלול גם בשפה זו. כעת נעשה היכרות קצרה עם סוגי התמלול המובילים הנדרשים באנגלית:

  • תמלול עסקי – עסקים רבים עושים שימוש בהמרת שיחות שהקליטו, למשל בכנסים, הרצאות ופגישות חשובות, הקלטות שהדוברים בהן מדברים אנגלית וישנו צורך לתעד את הדברים על גבי הנייר ו\או לייצר תמליל של הנאמר למטרה זו או אחרת.
  • תמלול ראיונות – באקדמיה ידוע כי חומרים רבים מקורם בשפה האנגלית. לעיתים בנוסף לתרגום המאמרים, פוגשים בחומרים מוקלטים שעל מנת שיהיה אפשר לעשות בהם שימוש בעברית, יש צורך להמיר אותם אל טקסט כתוב באמצעות תמלול באנגלית ולאחר מכן לרוב תתבצע עבודת תרגום.
  • תמלול משפטי – מגזר נרחב שעושה שימוש רב בשירותי תמלול באנגלית הוא התחום המשפטי. למשל, כאשר ישנה שיחה מוקלטת באנגלית ויש צורך להציג אותה כראיה בבית המשפט, יש להמיר את השיחה לעברית באמצעות תמלול שפות זרות המשלב עבודת תרגום ותמלול גם יחד.

איך מבצעים תמלול באנגלית?

שאלה יפה בעלת חשיבות גדולה. אם עליכם לבצע תמלול באנגלית לצרכים אישיים בלבד, תוכלו לבצע זאת בעצמכם כאשר נדרש שיהיה לכם ידע באנגלית ברמת שפת אם, וכישורי הקלדה מהירים ומדוייקים. עליכם להצטייד בתוכנת תמלול טובה ובמקום שקט ללא הפרעות לביצוע המלאכה. ההבדל בין תמלול בעברית לתמלול באנגלית הוא השינוי בשפה וכל המשתמע מכך. אפשרי לתמלל לבד כאשר לתמליל הסופי אין משקל רב, ואם חלילה תהיינה טעויות לא יתחילו הצרות, חשוב להדגיש, שזה מה שיקרה כאשר יצוצו אי דיוקים בעבודה בעלת חשיבות עליונה כמו הצגת תמליל בפני שופט בבית המשפט.

על מנת לתמלל שיחה באנגלית יש להחזיק בידע רב לא רק בשפה אלא בעבודת התמלול כולה. יש להניח שאם אינכם מכירים את עבודת התמלול בשפה העברית, יהיה קושי לבצע תמלול באנגלית כמו שצריך. אם ברשותכם שיחה חשובה שמוקלטת באנגלית, הקלטה שאתם צריכים להמיר לטקסט מדוייק או ברשותכם הקלטת שיחה שעתידה לשמש כחלק מתיק משפטי, מומלץ לא להסתפק בתמלול חובבני, דבר שבית המשפט לא יקבל ואף יפסול על הסף.

תמלול באנגלית – כמה הוא עולה?

אם החלטתם להעביר את המלאכה לחברת תמלול מקצועית, עשית החלטה נבונה. לעיתים אין אפשרות ליצור רושם ראשוני פעמיים, לא ניתן לגשר על טעויות בעבודה חובבנית מול גורמים מכריעים. על מנת להוציא את המיטב מההקלטה שבידכם, צרו קשר לקבלת מחירים מעולים ולהזמנה מיידית, לתמלול באנגלית ברמה מקצועית.

צרו קשר טלפונית ו\או שלחו אלינו את הטופס החכם מעלה שמציע לכם עד 5 הצעות מחיר לעבודת התמלול שלכם

כאשר אתם לא מתחייבים לכלום והשירות ניתן ללא עלות לגולשי האתר. שימוש בשירות מציע לכם להיות שותפים בהחלטה כמה יעלה לכם תמלול באנגלית או בשפות זרות אחרות.

בין לקוחותינו

קבלו הצעת מחיר לפרויקט תמלול בכל מקום בארץ. נציגנו זמינים עבורכם >>>

Call Now Button