תמלול מקצועי

תוכן העיניינים

שירותי תמלול מקצועיים מוצעים למגוון רחב של מטרות ואוכלוסיות. משפטנים הינם אחת מן האוכלוסיות שיכולה להיעזר בשירותים מסוג זה. המטרה יכולה להיות תמלול של ישיבות, למשל ישיבות הנהלה או ישיבות צוות, כאשר רוצים לשמור תיעוד מפורט של כל אחת מן הישיבות, בכדי שאפשר יהיה לשמור על מעקב מסודר. מטרה אחרת יכולה להיות להציג ראיות בבתי משפט, למשל תמלול של שיחות טלפון, וכעת רוצים להציגן כראיה בבית המשפט. שירותי תמלול יכולים לבוא לידי ביטוי גם בהקלטות וידאו, האזנות סתר מותרות ועוד.

תמלול מקצועי עבור משפטנים – אך לא רק

טקסט.דוט.קום עוסקת במתן שירותי תמלול הקלטות בין שאר המוצרים אשר בסל השירותים שלה, אנו מציעים שירותים גם בתחומים משרדיים כמו שירותי תרגום, אך כל שירות בפני עצמו מקבל את מלוא תשומת הלב והמקצועיות הנדרשת לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. צוות החברה מקצועי כל איש בתחומו שלו, בו הוא עוסק, ולכן אנו מסוגלים להציג את החומרים המתורגמים והן המתומללים כראיה משפטית קבילה, כל זאת ועוד כדי לשרת נאמנה את ציבור המשפטנים. חברה תמלול מקצועית צריכה לספק חומר שיהיה מדויק, ולכן האנשים אשר עוסקים בכך צריכים להיות מאוד זריזים, קשובים ומקצועיים, כאלה הם הצוות המקצועי שלנו! מלבד צרכים משפטיים, אנו עובדים עם מגוון חברות כמו גם עם אנשים פרטיים. שירותי ההקלדה והתמלול שלנו יכולים להיות עבור הרצאות, למשל מרצה באוניברסיטה שמגיע מחו"ל להעביר הרצאה על מחקר מיוחד שערך, והמוסד עצמו מעוניין לשמור על המלל המדויק שהועבר. לפעמים מעונינים בשירותי תמלול עבור כל ההרצאות שהועברו בכנס מסוים. גם סטודנטים יכולים להשתמש בשירותים אלו, בכדי לשמור על סיכומים מדויקים של ההרצאות המועברות להם. ניתן להקליט את החומר על טייפ מנהלים ולאחר מכן להעביר את ההקלטה למשרד שעוסק בשירותי תמלול מקצועי על מנת שיפיק מן ההקלטה את הטקסטים המדויקים שהוקלטו.

עבודת תמלול גם בזמן אמת בשטח

לעתים קרובות אנו מקבלים פניות בהן ישנו הצורך לעבודות תמלול בזמן אמת בשטח. אנו ערוכים לעבודות מסוג זה, בכל עת. אז מי לדוגמא פונה אלינו לשם קבלת תמלול אתם שואלים?
  • חברות העוסקות בסקרים משתמשות בשירותים מסוג שירותי תמלול, בין אם זה בראיונות אישיים שכל אחד מהם עובר תמלול, ובין אם זה מועבר בקבוצות מיקוד, שגם אותן מתעדים בכתב.
  • ישיבות רבות משתתפים גם הן יכולות להיות מתועדות בסוג זה של שירות, בין אם יושב אדם בחדר תוך כדי שהוא מתמלל, ובין אם המלאכה נעשית בדיעבד לאחר שהקליטו את הישיבה בטייפ או אפילו במצלמת וידאו.
  • הטכנולוגיות כיום מאפשרות גם שיחות ועידה בוידיאו כך שניתן לתמלל בזמן אמת מבלי להיות נוכחים בחדר הישיבות. סטודנטים ואנשי אקדמיה עשויים להיעזר בשירותי תמלול גם בעריכת מחקרים שונים, למשל מחקר בתחום הפסיכולוגיה בו מראיינים מטופלים שונים. לא תמיד מי ששואל את השאלות מצליח לכתוב מילה במילה את כל המידע, במיוחד אם ישנם כמה נבדקים בו זמנית.

תמלול בכל מקום

במקרים שהזכרנו מעלה, ישנן כמה אופציות לביצוע עבודת תמלול מקצועי ואיכותי, אחת מהן היא להחזיק מתמלל בחדר שיתעד כל מה שנאמר בזמן אמת. אופציה נוספת הינה להקליט בטייפ מנהלים ולשלוח למשרד לשירותי תמלול, אלינו. גם הקלטות וידאו מקובלות כיום לצרכים מסוג זה, ואז לפי ההקלטה ניתן לתמלל את הנאמר. במידה וההקלטות אינן באיכות מאוד גבוהה, נוכל לנקות את רעשי הרקע באמצעות ציוד מיוחד לכך.

מקצועיות לפני הכל

מכיוון שמשפטנים צריכים להשתמש בחלק מהחומר שעבר תמלול כראיות קבילות בבית משפט, ישנה חשיבות רבה לאיכות ולמקצועיות של שירותי תמלול. למשל, אם בוצעו האזנות סתר וההקלטות הינן באיכות לא מספיק גבוהה וישנם רעשי רקע, ישנה חשיבות רבה להימצאות ציוד מקצועי, אשר מטרתו לנקות את רעשי הרקע בהקלטות, כך שניתן יהיה לשמוע את הנאמר בשיחה באופן מדויק, וכך לבצע את העבודה באיכות הגבוהה ביותר.

מחירון תמלול מקצועי

מחירים רבותיי מחירים! כולנו יודעים שמחיר הוא פרמטר בעל חשיבות רבה, כאשר בודקים ספקים לביצוע עבודה. מחירון תמלול נוח עבור עבודות תמלול הקלטות מקצועיות זה השם השני שלנו! אז בואו לקבל את המחיר הכי טוב בשוק לעבודת התמלול שלכם. לשם כך מוזמנים למלא את הטופס המופיע למעלה, מיד לאחר מכן תקבלו את המחיר הטוב ביותר לעבודה שלכם. יש לציין שאין כאן כל התחייבות מצידכם. כחברת תמלול מהמובילות אנו שמחים להציע לכם הצעת מחיר מנצחת און ליין. שולחים את הטופס עם כל הפרטים וההצעה בדרך אליכם.

תמלול הקלטות

בין לקוחותינו

קבלו הצעת מחיר לפרויקט תמלול בכל מקום בארץ. נציגנו זמינים עבורכם >>>
Call Now Button