איך לתמלל ראיון – עשה זאת בעצמך או חייג לעזרה

תוכן העיניינים

לתמלל ראיון זה תהליך מייגע בואו נודה באמת. לוקח הרבה מאוד זמן לבצע את המשימה הזו, במיוחד למי שלא ניחן ביכולת הקלדה מהירה תוך שימת לב לפרטים שנשמעים בו זמנית בהקלטה. מי שטרם התנסה בתמלול ראיון ותוהה איך לתמלל ראיון לבד, ראשית, חשוב שיבדוק אם ברשותו כמה שעות פנויות לטובת העבודה. תמלול ראיון יכול לקחת לפחות 6 שעות להקלטה של שעה [בלבד], המון פרמטרים נלקחים בחשבון כשמתיישבים לתמלל ראיון, לכן כדאי לבחון מראש אם זה שווה לכם את כל כאב הראש. דעו שיש פתרון מהיר לצורך המוכר והוא תמלול ראיונות מקצועי שזמין לכל ומתבצע בכל מקום.

כמתמללים בעלי ניסיון רב בתחום נוכל לומר שיש דרך מקצועית 1 לבצע תמלול טוב, אך אם אתם שואלים איך לתמלל ראיון כנראה שהרבה ניסיון אין לכם בתחום [וזה בסדר!] אנו נשמח לסייע עד כמה שניתן ע"מ שתוכלו להתנסות בתמלול עצמאי אם תחליטו שכך זה נכון לכם.

תמלול ראיון בשיטת 3 השלבים DIY

איך לתמלל ראיון זו שאלה שאין סטודנט שלא מעלה לפחות פעם אחת במהלך לימודיו. ישנם סטודנטים רבים שמתמודדים עם משימת תמלול כהלכה, אך אם אתם לא ביניהם ומתקשים מעט ו\או חסר לך הזמן הדרוש לכך, מוזמנים להכיר שיטת תמלול בסיסית שאמנם לא תהיה סופר מדויקת או מקצועית אבל יכול להיות שתוכל לתת מענה לצרכים שלכם.

  1. בשלב הראשון עליכם להאזין לראיון במלואו, להיות סופר מרוכזים, ולנסות לקלוט כמה שיותר פרטים שנשמעים בהקלטה. תוך כדי ומבלי שיפריע לכם לקלוט נתונים תוכלו לרשום לפניכם נקודות מרכזיות שבהם עוסק הראיון, סוג של תוכן עיניינים קצר שבשלב השני יוכל לסייע לכם בסדר של הדברים.
  2. בשלב השני פתחו קובץ וורד או כל תוכנת עיבוד תמלילים בכדי שתוכלו להקליד לשם את מה שציינתם לעצמכם בסעיף הראשון. לאחר מכן הפעילו את ההקלטה בשנית כאשר ההערות החשובות מהראיון כבר לפניכם, תוכלו בקלות להרחיב היכן שצריך, להוסיף, לחדד את הדברים. אם יש צורך להפסיק את ההקלטה ע"מ להקליד נתונים, זה בסדר, המשיכו להאזין לראיון ותוך כדי הקלידו את שנאמר.
  3. בשלב השלישי אחרי 2 האזנות לראיון, יש לכם כבר מושג איך לתמלל ראיון בצורה עצמאית ובסיסית. כעת יש לנו מסמך שכבר אפשר לעבוד עליו. זה הזמן להאזין לראיון בפעם השלישית, לעבור על התמליל, לתקן שגיאות איפה שצריך, להוסיף נתונים אם נדרש. בנקודה הזו אתם כבר מבינים עד כמה מסורבלת משימה כמו תמלול ראיון ולו הפשוטה ביותר.

סיימנו. זאת שיטת תמלול ראיונות ב-3 שלבים. ישנם לא מעט סטודנטים שמצאו את השיטה הזו כיעילה עבורם. שיטה בסיסית שמתאימה למי שרוצה להתנסות בתמלול ו\או למי שלא מעוניין כרגע לפנות לשירות בתשלום.

צריכים עזרה? חייגו אלינו! קבלו עבודה מקצועית בעלות הגיונית

אם שיטת התמלול מעלה לא מתאימה לכם, זה בסדר. צריך הרבה זמן וסבלנות גם בכדי לייצר את התמליל הכי בסיסי. אבל אל דאגה! אחרי הכל זאת הפרנסה שלנו ונשמח להציע את שירותי התמלול המעולים שלנו ולחסוך לכם זמן, הרבה זמן.

מוזמנים לפנות אלינו ועל הדרך גם לבצע השוואת מחירים בין 5 מתמללים מובילים שיציעו לכם מחירים טובים לעבודה. פשוט תבחרו את המחיר שמתאים לתקציב שלכם, וקדימה, עוד רגע תמלול הראיון המוכן כבר בדרך אליכם!

בדקו כמה עולה תמלול ראיון – חייגו 050-9695276

איך לתמלל ראיון

בין לקוחותינו

קבלו הצעת מחיר לפרויקט תמלול בכל מקום בארץ. נציגנו זמינים עבורכם >>>
Call Now Button