6 סיבות טובות להקליט שיחות עם שירות לקוחות

תוכן העיניינים

תכלס? אין מי שלא מכיר את השיחות המרגיזות עם מוקדי שירות לקוחות שהבטיחו א' וסיפקו ב', שאמרו שיש ובפועל אין. דקות ארוכות של המתנה על הקו, ניתוקים ועוד אינספור מקרים שכל אחד מאיתנו וודאי מכיר, גרם לרבים להתחיל להקליט את שיחות הטלפון הלא נעימות במטרה להתעמת בהמשך עם גורם בכיר שיעשה סדר בדברים.

בעבר, כשהטכנולוגיה עוד לא אפשרה הקלטה ותמלול שיחות בקלות, היינו הלקוחות "שבויים" מול חנויות ושירותים מהם רכשנו דבר מה, ומולם היינו צריכים להתמודד ולקבל את המגיע לנו, כאשר אין לנו תיעוד ממשי של ההתנהלות הטלפונית מול הגורמים.

תמלול שיחה מוקלטתצריכים לתמלל שיחה מוקלטת?

יש לכם הקלטה שצריך להמיר לקובץ כתוב? צריכים לבצע המרת אודיו טקסט במהירות? מוזמנים לקבל מחיר משתלם לעבודת תמלול באמצעות מערכת הצעות מחיר אונליין, ללא התחייבות!
הקליקו לקבלת מחיר מהיר >>>

"חלק מהשיחות מוקלטות לצורך בקרה ושיפור השירות"

מכירים את המשפט הזה? ברור! בכל מוקד שירות לקוחות רשמי יותר ורשמי פחות, נשמע בין צלילי מנגינות ההמתנה את המשפט הזה וגם את "אנו מתנצלים על ההמתנה מיד נציג יתפנה וישמח לעמוד לשירותכם"… בעבר תיעוד של שיחת טלפון היתה זמינה רק אצל הצד "החזק" בתמונה (זה שמקליט), ואם רצינו לקבל העתק או להאזין להקלטה הדבר היה אפשרי רק בהוראת בית משפט, אך לא עוד! מהיום מקליטים שיחות מול שירות לקוחות ומחזיקים קלף חזק כאשר נדרשים לספק הוכחות על טיבו של שירות וקבלת מלוא הזכויות.

מנצחים את שירות הלקוחות באמצעות תמלול שיחות מוקלטות

כיום, הטכנולוגיה וחנויות האפליקציות השונות מאפשרות לנו הצרכנים להוריד אפליקציות של הקלטת שיחות בחינם. אפליקציות שמציעות לכל משתמש להקליט שיחות טלפון בקלות, ולעשות בהן שימוש לאחר מכן בעת הצורך באמצעות שירותי תמלול הקלטות. מדוע להקליט שיחות? יש לכך מספר גורמים מרכזיים שאתם וודאי יכולים לענות בחיוב לפחות על אחד מהם שגם אתם מכירים.

  1. המוצר לא מגיע – הזמנתם מוצר ומועד ההגעה המובטח חלף.
  2. הבטיחו לי הנחה – הזמנתם שירות ולאחר חיוב גיליתם ששילמתם יותר מידיי.+
  3. הטכנאי מאחר – קבעו לכם שעה לביקור טכנאי והוא מאחר מאוד.
  4. המוצר שקיבלתי פגום – קניתם מוצר ובבית שמתם לב שהוא בכלל מקולקל
  5. יש טעות בחשבונית – קבלתם חשבונית על קנייה ויש בה טעות בחישוב.
  6. לא חוזרים אליי – חייגתם לשירות לקוחות ונאמר לכם שמיד ישובו אליכם עם תשובות, אך בפועל אתם עדיין ממתינים להתייחסות.

לאחר מקרה אחד לפחות מהרשימה, אתם לבטח מרגישים מרומים ובלתי מרוצים מהשירות, ויש להניח שמיד תרימו טלפון למוקד שירות הלקוחות על מנת לברר אודות ההתנהלות. בשיחה זו תקבלו תשובות שחלקן תספקנה אתכם, וחלקן פחות.
כשיש בידכם הקלטה של השיחה החשובה שבה נאמרו לכם דברים, קבלתם תשובות שאולי לא בדיוק עונות לכם על הדרישות כלקוחות, עם תמלול שיחה מוקלטת הסיכוי "לנצח במערכה" ולקבל את שמגיע לכם, גדל ואף נוטה לצידכם.

הקלתם שיחה עם שירות לקוחות וכעת אתם נדרשים להזמין שירותי תמלול על מנת לתמלל את ההקלטה? להעלות את הנאמר בשיחה על גבי מסמך כתוב? הקליקו לקבל הצעה מחיר טובה

אחרי שבידכם הקלטת שיחת טלפון "מפלילה" נפתחת לפניכם האפשרות להתעמת ביתר קלות, ולעמוד על הזכויות שלכם כצרכנים מול שירות הלקוחות!

בין לקוחותינו

קבלו הצעת מחיר לפרויקט תמלול בכל מקום בארץ. נציגנו זמינים עבורכם >>>
Call Now Button