5 צעדים לתמליל

תוכן העיניינים

תמלול הקלטות הוא תחום ומקצוע לכל דבר. נכון שאפשר לנסות ולחסוך, ואף לעיתים אנו נמליץ זאת לעשות, כי לא חייבים תמיד להוציא כסף עבור תמלול, לדוגמא כאשר מדובר בתמלילים אישיים, כאלה שאין להם חשיבות של דיוק או שהם נשארים במסגרת שימוש פרטי, כמו תמלול הקלטות של שיעורים. אם באמתחתכם זמן פנוי, והנכם מעוניינים להקליד ולתמלל לבדכם את החומרים המוקלטים, המשיכו והכירו את 5 הצעדים החשובים שיש לעשות על מנת לבדוק, ולהבין האם ביצוע תמלול שיחות עצמאי הוא עבורכם אפשרי, או שמומלץ דווקא להעביר את העשייה למקצוענים בתחום, בכדי לחסוך זמן יקר שתמורתו תקבלו תמליל שיחה במהירות, מוכן שחור על גבי לבן.

5 צעדים בדרך לתמליל שיחה מבוקש – בביצוע לבד

  1. הכינותי מראש – לפני הכל, עוד לפני שמתחילים ללמוד מה ואיך עושים, יש לדאוג לסביבת עבודה נוחה, ארגונומיה משרדית ביתית כאן מאוד חשובה, על מנת להפיק את המיטב מהיכולות הגלומות בכם לביצוע תמלול כהלכה ליצירת תמליל שיחה. הכינו מראש את המקום שבו הכי נוח לעבוד, ולא פחות חשוב מצאו פינה שקטה עבור ריכוז מקסימאלי שבה אין הפרעות שיקשו על שמיעת האודיו שעליכם להמיר מהשמיעה לכתוב.
  2. הקלדה עיוורת מהירה – אחרי שדאגתם לסביבת הקלדה ותמלול מקצועיים ככל שניתן, ניקח צעד קדימה, צעד שני בדרך החדשה. כעת בחנו את יכולות ההקלדה שברשותכם. בעבודת תמלול שיחות למהירות ושיטת ההקלדה ישנה חשיבות רבה. הקלדה מרושלת בעלת שגיאות, ובלבול בין מקשי המקלדת עשויים להקשות מאוד על הדרך. בדקו כי הקלדה עיוורת מדוייקת באמתחתכם ואז התקדמו לצעד השלישי, הבא בתור.
  3. השגת תוכנת תמלול טובה אחרי שעברנו על הפרטים "היבשים" לכאורה, אפשר לפנות לחפש ולאתר תוכנת תמלול טובה שתסייע בביצוע המלאכה. דעו כי גם המומחים בתחום עושים שימוש קבוע בתוכנות תמלול, שתפקידן הוא לבוא לעזר לכל המעוניין בהמרת קבצי אודיו לטקסט, לכן להשתמש בהן לא צריך להתבייש. בעבר המלצנו על תוכנות תמלול איכותיות, מוזמנים ללמוד אודות האפשרויות הקיימות ולבחור את התוכנה הנוחה ביותר עבורכם, לא פחות. עבודת תמלול שבסיומה יצא לנו תמליל שיחה ברור ומדויק, דורש עבודה עם כלי עזר טובים ואמינים.
  4. הבנת העבודה -בצעד הרביעי לקראת תחילת תמלול ההקלטות שבידכם, מומלץ לרגע לעצור ולבחון עם עצמכם האם אתם מבינים בפני איזו משימה אתם עומדים. לנסות לבד זה בסדר, אך צריך לדעת גם להודות שהעבודה היא מסורבלת ולא מתאימה לכל אחד לעשייה מדוייקת ובאיכות מספקת. אם עלתה השאלה מה זה תמלול הקלטות באמת ובחינת נקודת ההתחלה, מוזמנים לקרוא ברחבי האתר אודות הפעילות במקצוע.
  5. כלים וציוד עזר להקלטה ותמלול שיחות – בצעד החמישי לאחר שאספתם את כל המידע הנחוץ נותר לפני תחילת המרוץ לבדוק שבנמצא ציוד ברמה טובה על מנת לעשות תמלול שיחות ברמה ביתית הכי טובה. דברים בסיסיים שתוכלו לבדוק הם הימצאות רמקולים טובים שדרכם תשמעו היטב את הדברים שבהקלטות נאמרים, בדיקה כי ברשותכם מקלדת תקינה לביצוע הקלדה מהירה ונוחה גם היא נחוצה.
אם אתם ממש נחושים ללמוד לבצע תמלול הקלטות טוב, אתם רוצים להתנסות בפעולת השקלוט, עיבוד תמלילים לא מאיים עליכם בשום צורה או שהתקציב לא מאפשר לכם לקבל עזרה בתשלום לעבודה מחברת תמלול שבעבודה זו היא מתמחה, זה בסדר, אך חשוב לדעת מתי הדבר יכול להוות בעיה או ליצור חלילה בעתיד אי נעימות בגין חוסר ניסיון בביצוע תמלול נכון, ויצירת תמליל שיחה מתאים.

5 הצעות מחיר ללא התחייבות

החלטתם שהמלאכה גדולה עליכם? לא נורא, אתם לא לבד. לא לשווא תמלול הקלטות נחשב למקצוע של ממש, כפי שכבר נאמר יותר מפעם אחת. העוסקים בעבודות תמלול, המובילים בתחום, צוות קלדנים בעלי קילומטראז' מרשים של הקלדת מילים וטקסטים לכם ממתינים, ואף במחירים שיש להניח שתבינו שחבל את הזמן שלכם לבזבז על פתרון המוצע במחיר סביר, ומתקבל באופן הרבה יותר מהיר. עד 5 הצעות תוכלו לקבל עבור עבודת תמלול ההקלטות שבידכם, אם תהיו מעוניינים צוות הקלדנים של טקסט.דוט.קום יותר מישמח אתכם לשרת ועל הצד הכי מקצועי וטוב שאפשר לתאר. שנים רבות במקצוע ועיסוק יומיומי בעיבוד תמלילים מקנה לנו את היכולת הגבוהה לעמוד בציפיות וברמות קושי הכי מורכבות. מחיר טוב לתחילת ביצוע תמלול שיחה ניתן לקבל ללא עלות באמצעות יצירת קשר בטלפון מס' 050-9695276 או דרך שליחת הטופס המקוון שכאן.

בין לקוחותינו

קבלו הצעת מחיר לפרויקט תמלול בכל מקום בארץ. נציגנו זמינים עבורכם >>>
Call Now Button