תוכן העיניינים

מספר רב של אנשי מקצוע במשק עושים שימוש שוטף בשירותי תמלול על מנת לספק מענה למגוון דרישות וצרכים, כאשר בראשם עומדים חסכון זמן וכסף. אחד התחומים הבולטים שעבודת תמלול מקצועית מספקת עבורו מענה זמין, מהיר ובעיקר נוח, הוא התחום המשפטי. ניתן לומר ללא ספק ובפה מלא, תמלול משפטי משחק תפקיד מרכזי בענף המשפט בארץ ובעולם כולו. משפטנים, עורכי דין, בוררים, מגשרים, שופטים, דיינים, יועצים משפטיים, בלשים וחוקרים פרטיים כל אלה ואחרים עושים שימוש שוטף במסמכים שרבים מהם הם תמלילים שעברו מלאכת תמלול משפטי, מסמכים אשר בראשיתם היו קלטות שעל גביהן שיחות מוקלטות. חשוב לדעת: תמלול משפטי דורש ניסיון והכרות עם מערכת המשפט והדרישות הגבוהות שלה. הגשת תמלול שיחות לבית משפט ושימוש בתמלילי השיחה אפשריים רק כאשר מצורף אליו תצהיר חברת תמלול המציין שאת עבודת התמלול ביצע מתמלל מקצועי שערוך לבצע עבודות רגישות ומדויקות מסוג זה.

פירוק קל של עבודה מורכבת

בדומה לתמלול רפואי, תמלול משפטי היא משימה מאוד מורכבת, הרבה יותר ממה שרבים חושבים או מתארים לעצמם. חברות תמלול מיומנות בהמרה של קבצי אודיו לטקסט, ברמת דיוק של מילה במילה. הן בקיאות בשפה המשפטית ובמונחים השונים והייחודיים לה, עובדה שמשפרת פלאים את מהירות התמלול והדיוק הנדרש. עדויות, דיונים בבית משפט, כנסים, האזנות סתר, ראיונות, תצהירים וחקירות, את כולם ניתן להקליט במכשיר ההקלטה המועדף עליכם, ומאוחר יותר לעשות שימוש נדרש בחומרים כשהם מוקלדים ע"ג מסמך נקי בפורמט משפטי בהיר וחוקי.

צועדים עם הטכנולוגיה

אנשי מקצוע מתחום המשפט מחזיקים בכלים משפטיים שעבודתם דורשת, יש להניח שציוד תמלול בסיסי הוא לא חלק מהם, כגון: תוכנת סינון וניקוי רעשי רקע בהקלטה, תוכנת תמלול מתקדמת, פדלים ואוזניות תמלול. על מנת ליצור תמלילי שיחות ברמה הבסיסית ביותר יש לרכוש ציוד מתאים או לנסות לעבוד עם הפתרונות שהרשת מציעה במטרה להתמודד עם המלאכה. כשמעבירים שיחות מוקלטות לחברת תמלול משפטי, זוכים בשירות מהיר שמייתר את הצורך ברכישת ציוד לתמלול וחוסך את הזמן של הניסיונות לייצר תמלילים משפטיים באופן עצמאי. הטכנולוגיה כיום מציעה לחברות התמלול המתקדמות שלל כלים, אביזרים וציוד מודרני על מנת להצליח לספק את שירותי התמלול ברמה הגבוהה ביותר, ובזמן הקצר ביותר.

חברת תמלול עם התמחות משפטית

לפני שבוחרים חברת תמלול משפטי חשוב לוודא שמולכם ניצבת חברה עם ניסיון בתחום כה חשוב וקשוח. חשוב לזכור שלתמלילים משפטיים ישנו משקל נכבד והם משחקים תפקיד (לעיתים) מכריע בין כתלי מערכת המשפט. בכדי להיות בטוחים שמקבלים תמליל שיחה משפטי כנדרש ו"לפי הספר", בדקו טוב טוב אצל מי אתם הולכים להפקיד את ההקלטות הכה רגישות. בנוסף, מומלץ לוודא כי חברת שירותי התמלול שעומדת לצידכם שומרת על הפרטיות שלכם ומכבדת את חוקי מדינת ישראל. לסיכום, עזרו לנו לעזור לכם: לחסוך זמן יקר, למנוע הוצאת כספים מיותרת, להתמקד במה שאתם טובים בו, לקבל שירותי תמלול מעולים, מהירים ומקצועיים.

חברת תמלול משפטי

בין לקוחותינו

קבלו הצעת מחיר לפרויקט תמלול בכל מקום בארץ. נציגנו זמינים עבורכם >>>
Call Now Button