שירותי תרגום

תרגום מאנגלית לעברית – תרגום מעברית לאנגלית

פתרונות כוללים בכל שפה

בעידן הגלובליזציה הופך העולם מיום ליום לקטן ומחובר יותר ויותר. התרת כבלי השפה הם המכשול האחרון בדרך להפיכתנו "למדינת עולם". הכבלים הללו ניתנים להסרה באמצעות שירותי תרגום מאנגלית לעברית, וכן בשרשרת שפות מכובדת, כל שתדרשו, אנו נספק מענה.

שירותי תרגום הינם צורך בסיסי החולש היום על כל תחום מעולם הרפואה לעולם המשפט, מעולם העסקים לעולם ההנדסה. שירותי תרגום הינם צורך ראשון במעלה לכל בעל עסק אשר רוצה ורואה תפוצת מוצריו לעולם הרחב. לכל סטודנט, מרצה, ואנשי אקדמיה אשר נדרשים להגיש טקסטים מורכבים בשפות זרות.

שירותי תרגום ולוקליזציה של אתרי אינטרנט, לצורך הבטחת ביצועים ברשת האינטרנט גם מעבר לים בשפות השונות, שירותי תרגום של מסמכים טכניים המצורפים למוצר ו/או שירותי תרגום של המסמך הטכני אותו זה עתה ייבאתם לארץ, תרגום של קורות חיים בשפות שונות,  תרגום טקסטים השייכים לדיפלומות כל תרגום מעברית ולעברית תמצאו עבורו תשובה.

טקסט.דוט.קום מציעה לכם שירותי תרגום במגוון רחב של שפות, וכן ביצוע עבודות תרגום בכל תחום ולכל מטרה. אנו מתמחים במתן שירותי תרגום מאנגלית לעברית וכן להיפך, אך גם מציעים לציבור תרגום בשפות אשר נפוצות ומבוקשות כיום לתרגום, שפות המופיעות בכל מקום, כגון: רוסית, ערבית, סינית, צרפתית, ספרדית וכל שפה נדרשת נוספת.

שירותי תרגום זה טקסט.דוט.קום

חלק מן ה"אני מאמין" של טקסט.דוט.קום הוא שירות יעיל ומהיר. אנו מבינים את הצורך בביצוע שירותי תרגום כמעט סימולטניים. לכן בנינו לרשותכם טופס אשר מקצר את אופן הפנייה, לצד מספר טלפון ישיר שיחבר אתכם למתרגמים המובילים, מעניקים לכם שירות מהיר ויעיל מהרגע הראשון של קבלת העבודה, תוך מעקב אחר התקדמותה, ועד לקבלתה לשביעות רצונך. עוד העמדתנו לשירותכם אפשרות לקבל הצעת מחיר און ליין. כך, שעה לאחר שפנית אלינו לצורך שירותי תרגום, עומדים בפניך כל הנתונים הרלוונטיים לצורך לקיחת החלטה, וקדימה לעבודה.

תרגום יעיל, מהיר ומקצועי בשבילכם

טקסט.דוט.קום מעניקה שירותי תרגום מאנגלית לעברית וכן בנוסף מציעה מגוון רחב מאוד של צמדי שפות. במידת הצורך עומדים לשירותך מהנדסים, עורכי דין, רופאים ושאר אנשי מקצוע, שיספקו מענה מקצועי ומדויק, ההולם את מטרת הפנייה. תוכלו לפנות אלינו בכל דרך שנוחה לכם, ונעניק לכם שירותי תרגום מעולים – בפקס, במייל, בדואר או בכל דרך אחרת שתבחרו בה.

להלן טעימה משירותי התרגום אותם אנו מציעים:

  • תרגום עסקי – קהל לקוחותינו הנדרש מעת לעת להזמין שירותי תרגום נהננה מעבודות תרגום מאנגלית לעברית ברמה מהמעלה הראשונה, דיוק ואיכות ללא כל פשרה, תרגומים יוצאים ממשרדינו נאמנים למקור אין כאן שאלה. טקסט.דוט.קום מציעה שירותי תרגום לעסקיםובכל שפה זרה נדרשת, תרגום התכתבויות עסקיות, אתרי אינטרנט, חוברות וספרים, מסמכים עסקיים, דפי מוצר וכיו"ב.
  • תרגום טכני – תרגום מפרטיים טכניים, מדריכי הפעלה, הוראות תחזוקה, תרגום חומרי הדרכה, תרגום של מסמכים בתחום המכונאות בכל שפה מסביב לגלובוס מתבצעים ברמה מעולה, לצד שימת דגש מיוחדת על דיוק בלי פשרות בתחום כה חשוב. לעיתים תרגום טכני יוכל להכריע בין חיים למוות, כאשר הוראות תפעול מכונות תלויים בהבנת הטקסט שהומר משפה אחת לשניה. תרגום מאנגלית לעברית מראה כאן את חשיבותו הגדולה, עשו בחירה חכמה.
  • תרגום שיווקי – תרגום עלונים, כתבות, מאמרים, קטלוגים שיווקיים, שירותי תרגום של ברושרים, כל פתרונות התרגום עבור מסע הפרסום המושלם שלכם, נמצא כאן. רוצים לפרוץ עם המוצר שלכם אל מעבר הים? רוצים לחצות יבשות, ולשווק את השירות שלכם בכמה שיותר שפות? אנו כאן בכדי להמיר את החומר שלכם, לתרגם טקסטים חשובים לכל שפה, איתנו תפתח לכם ההצלחה!
  •  תרגום משפטי – תרגום לבית משפט, תרגום חוזים, פסקי דין, הסכמים, ישיבות ודיונים, אישורים, חקירות, כל עבודת תרגום טקסטים הנדרשת למשפנטים ועורכי דין, ימצא את דרכו לכתוב באיכות נאמנה למקור ובדיוק משביע רצון. אנו מכירים בחשיבות ביצוע עבודות תרגום ברמה גבוהה, וכאשר על הפרק עומדות משקולות מאזני הצדק, האיכות מדברת בעד עצמה, כל מילה מקבלת את מלוא תשומת הלב והידע.
  •  תרגום רפואי – תרגום טקסטים במדינה בה קיבוץ גלויות טמון בבסיסה, מקבל חשיבות בלתי מתפשרת כאשר נדרשים להבין טקסטים בתחום הרפואה, תחום בו להבנה אין הזדמנות שניה. בטקסט.דוט.קום נשמח לספק לכל דורש שירותי תרגום רפואי לאנגלית, רוסית וערבית, ואם נדרש שירות תרגום טקסטים בשפות אחרות, גם להן תמצאו כאן פתרון. מסמכים רפואיים וחוות דעת מקצועיות, מאמרים מדעיים ומחקרים, תוצאות בדיקות, ועדות רפואיות ועוד, צוות מתרגמים בעל ניסיון מקצועי יספק כל טקסט רפואי בשפה המתאימה.
  •  תרגום אקדמי – תרגום מאמרים, סיכומים, תרגום של מחקרים ופטנטים, תרגום עבודות אקדמאיות, תזות, ודוקטורטים, כולם יקבלו כאן מענה בלתי מתפשר של תרגום מקצועי בשפה שתתבקש. תרגום מאנגלית לעברית או לחילופין מלאכת תרגום מעברית לאנגלית הן צמדי השפות המבוקשות על ידי קהל לקוחותינו. במרוצת השנים צברנו ניסיון רב בהגשת תרגומים עבור העולם האקדמי, נשמח לשרת גם אתכם בכל עת.
  •  תרגום ולוקליזציה – כיום חשובה מתמיד התאמת טקסטים בשפות זרות עבור כל גולש, קורא, משתמש. התאמת אתרי אינטרנט ונגישות הגולשים מכל העולם לשפה מתאימה, תרגום של תוכנות עבור כל שפה, תרגום של מדריכי הפעלה, תרגום חנויות וירטואליות השואפות למכירות גם מחוץ לישראל בשפות המבוקשות בעולם, שירותי תרגום מערכות מידע, כל עבודות תרגום אלו מתבצעות על ידי הצוות שלנו המונה דוברי שפות מכל רחבי תבל, מתרגמים מובילים אשר התחברו לטקסט.דוט.קום, על מנת לספק תרגום טקסטים נאמנים למקור בכל שפה מתבקשת.
  •  תרגום פרטי – תרגום ספרים ועלונים, תרגום קורות חיים, ביוגרפיות, יומנים ואפילו שירים יקבלו כאן מענה מיוחד ואישי לצורך תרגום הטקסטים הנדרשים. עם קהל לקוחותינו נמנים גם אנשים פרטיים שמעוניינים לעיתים לתרגם כל חומר אישי לכל שפה.  תרגום טקסטים מעולם לא היה נוח יותר לכל ציבור המבקש  להמיר שפה אחת לשפה שנייה.

טקסט.דוט.קום כאן עבורכם לביצוע כל תרגום נדרש, בכל שפה. המחירים נוחים, השירות איכותי ומהיר, העבודה מקצועית, וכעת התור שלכם לנסות את השירות שלנו, כי אם לא תנסו איך תדעו?! הצטרפו עוד היום למעגל הלקוחות שלנו, למשפחה שלנו. בהצלחה.

בין לקוחותינו

קבלו הצעת מחיר לפרויקט תרגום בכל מקום בארץ. נציגנו זמינים עבורכם >>>

Call Now Button