תמלול שיחות
5 (100%) 1 המלצות

תמלול שיחות

למחירים חייגו 050-9695276

תמלול שיחות נחוץ עבור קשת רחבה של מצבים כדוגמת הליכים בבתי המשפט, הרצאות ונאומים, ישיבות, מחקרים אקדמיים, ראיונות עיתונאיים ואף תמלול של האזנות בסתר. במקרים אלו ואחרים קיימת חשיבות רבה, ולעיתים אף מכרעת לעבודות תמלול מקצועיות, מדויקות ואיכותיות.

מדוע כדאי להיעזר בשירותי תמלול שיחות?

בין אם מדובר בהרצאות באקדמיה, בישיבות ועידה או בהקלטות לצרכי חקירות או מחקר, היכולת לתמלל אותן באופן איכותי ומדויק כרוכה בכישורים מקצועיים שלא לכל אחד מאיתנו יש. במרבית המקרים, הניסיון לתמלל באופן עצמאי יסתכם בהליך ארוך ומייגע, אשר בסיומו יתקבל מוצר חסר איכות ודיוק, מחוסר ניסיון ומקצועיות. לכן, עבור מטרות חשובות שכאלה אלו מומלץ להיעזר בשירותים של טקסט.דוט.קום, המציעה שירותי תמלול שיחות מקצועיים, שירותי תמלול המעניקים ללקוח בסופו של דבר תמליל איכותי של שיחות שהוקלטו בפרק זמן מוגדר וקצר.

לא כל אחד יכול

לשם קבלת תמליל איכותי עם סיום העבודה על הקלטת שהוגשה, חשוב לבחור בחברת תמלול המציעה צוות מקצועי לביצוע העבודה, צוות המסוגל לעבוד ביעילות וללא שגיאות כתיב, צוות מתמללים וקלדנים בעל ידע וניסיון בסוג התמלול הנדרש.

  • חשוב לדעת: ישנו הבדל מהותי בין סוגי התמלול השונים. תמלול של סרט אינו זהה מבחינת אופן העבודה והביצוע לתמלול של חקירות משטרתיות. כמו כן, אם יש צורך בעבודת תמלול דל שיחה המתנהלת בשפה זרה, הקלטת שיחה שיש גם להמיר לעברית בנוסף לתמלול, חשוב לבחור בחברת שירותי תמלול כמו טקסט.דוט.קום המציעה בין היתר גם שירותי תרגום. צוות המתמללים שלנו יוכלו לנתב עבודה מסוג זה למתמללים המתמחים בתרגום ובתמלול של שיחות מוקלטות.

הצוות שולט באופן מלא בשפת המקור ובשפה המתורגמת, שפת היעד, ובמקרים בהם חשובה הנאמנות למקור, יש להבהיר בטרם ביצוע, כי יש להימנע משינויים ותיקונים בנוסח ההקלטה. בכל מקרה, יש לבצע תיאום ציפיות מוקדם לגבי התכנים שייכנסו לתמליל ולגבי אופן ניסוחם, דבר שנכון לעשות בהזמנת כל שירות שחשוב לנו.

לפני תמלול שיחה דואגים להקלטה ברורה

על מנת ליצור שיחה מוקלטת ברמה טובה וברורה, הקלטה שתאפשר עבודת תמלול שיחות איכותית ונאמנה למקור, חשוב להקפיד על הקלטה איכותית ככל האפשר. ניתן להעלות את איכות ההקלטה בדרכים הבאות:

  • מבצעים הקלטת שיחות בחלל נקי מרעשי רקע
  • מציבים את מכשיר ההקלטה קרוב ככל האפשר לאנשים אותם מקליטים
  • מבקשים (אם ניתן) לדבר בקול ברור ורם
  • נמנעים מלגעת במכשיר או להזיזו במהלך ההקלטה.
  • במידה ובשיחה משתתפים מספר אנשים, יש להקפיד כי כל אדם ידבר בתורו, מבלי להיכנס לדברי האחר.

כמו כן, יש להימנע ככל הניתן מגרירת חפצים רועשים כמו הזזת כיסא או דפיקה על השולחן. יחד עם זאת, במקרה של הקלטה שיצאה באיכות ירודה, נוכל לתקן את ההקלטה ולהסיר ממנה רעשים מיותרים ולעבור לביצוע עבודת התמלול. כמו כל חברה מקצועית, בטקסט.דוט.קום ישנו ציוד טכני אשר מסייע בניקוי רעשי רקע בהקלטות שעתידות לעבור תמלול, ציוד המאפשר לשמוע את הנאמר במדויק, ובהמשך לתמלל את התוכן באופן איכותי וברמה המדויקת ביותר.

תמלול שיחות במחיר שפוי

בכדי לקבל תמליל מדוייק, יש לבחור תחילה בחברת תמלול המציעה שירותי תמלול שיחות מקצועיים… ואיך תדעו כי החברה שעומדת מולכם אכן מקצועית ומציעה מחירים הגיוניים ולא מופרזים? מקצועיות לצד שירות זה כאן.

בראש ובראשונה שימו לב למחירים (!) אף אחד לא אוהב לשלם הרבה. נהפוך הוא, כישראליים נעשה הכל כדי למצוא את השירות הזול ביותר, אך כאשר מדובר בעבודת תמלול שיחות מחיר הוא לא מקום להתפשרות, לעבודה כאן ישנה חשיבות רבה.  איכות, ניסיון ומקצועיות = תשלום הוגן, מחיר הוגן לשני הצדדים.

בטקסט.דוט.קום – שירותים מקצועיים מהמעלה הראשונה במחיר שווה לכל נפש כמובן בהתאם למורכבות וסדר גודל העבודה. אין כאן מפסידים. כולם מנצחים.

בשוק התמלול תוכלו למצוא "אנשי מקצוע" רבים, אשר ישמחו לבצע את העבודה שלכם במחירי "רצפה", אנו כאן להפנות את תשומת ליבכם לכך, שהתוצאה עלולה להיות לעיתים ממש לא נעימה. יש לנהוג בחכמה ולשם לב – אין מתנות חינם, על איכות משלמים. פעם אחת.

מוזמנים לבדוק את המחירים שאנו מציעים עבור שירותי תמלול שיחות מחיר הוגן וכל שעליכם לעשות הוא להזין את הפרטים בטופס, ותקבלו לא רק מחיר טוב לעבודה מקצועית, אלא 5 הצעות מחיר שונות שביניהן תוכלו לבחור!

תמלול שיחות