תרגום לעברית

למחירים חייגו 050-9695276


תרגום לעברית נדרש לרבים מסיבות רבות ושונות. אם מצאתם את עצמכם עונים בחיוב על אחד מהסעיפים הבאים, כנראה שתמצאו אותנו מתאימים לביצוע עבודת התרגום אותה אתם צריכים ובה מעוניינים.

  • תמיד חלמת לייבא מוצרים מסין ולא ידעת איך להתחיל?
  • יש לך שבוע לערוך מחקר השוואתי ולהציג נתונים לבוס?
  • סטודנט? עבודה סמינריונית לפניך?
  • נדרש להציג תרגום מאנגלית לעברית של דיפלומה מחו”ל?
  • צריכים תרגום מאמרים בדחיפות?
  • מתעניינים בהמרת ספרים וטקסטים לשפות זרות?

שירותי תרגום לעברית ועוד מגוון רחב של שפות, לרבות, אנגלית, רוסית, ערבית, ספרדית, איטלקית צרפתית וכל שפת יעד נדרשת.

אנחנו מציעים שירותי תרגום לעברית במגוון רחב של תחומים, אשר את מלאכת התרגום יבצעו אנשי מקצוע ספציפיים, מנוסים, שידעו לספק לכם עבודת תרגום נאנמנה למקור, בתחום בגינו פניתם אלינו.

לצורך מתן שירות מהמעלה הראשונה, מועסקים על ידנו רופאים, עורכי דין, מהנדסים ובעלי מקצוע נוספים המתמחים בעבודות תרגום בשפות שונות, כל אחד בתחומו.

שירותי תרגום לעברית כמעט און ליין

חברת טקסט.דוט.קום נוסדה בשנת 1995 אך לא מפסיקה לצעוד עם הזמן – קדימה. ברור לנו כי עבודת תרגום לעברית נדרשת לכם לא פעם מ”עכשיו לאתמול”, אנחנו כאן בשבילכם גם במקרים דחופים שכאלו.

יעילות ומהירות הם חלק חשוב מן השירותים אותם אנו מציעים לכם. לצורך כך, אנו מעמידים לרשותכם מערכת יצירת קשר מתקדמת המאפשרת קבלת שירות ראשוני ומענה מידיי לכל שאלותיך מחמישה אנשי מקצוע שונים (!).

לאחר הזנת הפרטים שלכם ופרטי העבודה הנדרשת, תקבלו עד חמש הצעות מחיר ללא שום התחייבות מצידכם. בדרך זו תוכלו לבחור באיש המקצוע הנכון לכם ובמחיר המתאים לכם במיוחד.

יחס אישי, מהיר ויעיל עם מערכת הצעות מחיר מתקדמת

הפנייה אלינו לצורך ביצוע עבודות תרגום לעברית תהא נוחה, מהירה וידידותית. נוכל לקבל מכם בכל דרך שתבחרו את הטקסט עבורו נדרש שירות של תרגום לעברית. ניתן להעביר חומרים בכל דרך מקובלת וזמינה עבורכם – פקס, מייל, דואר.

כאמור, לאחר הזנת הטופס כאן בתחתית, תקבלו מענה מהיר לבקשתכם. מענה אישי, יעיל, מהיר ומדוייק ביותר. אצלינו תקבלו תרגום לעברית המתאים לתחום ולצורך לו הוא נדרש.

את המסמכים המתורגמים, בתום מלאכת התרגום תוכלו לקבל בכל פורמט ו\או גרסה הדרושים לכם, ולאופן המשך השימוש בחומר המתורגם הנוח ביותר עבורכם. כך, תוכל להשתחרר מכבלי השפה, לנהל קשרי לקוחות עם חו”ל, להרחיב ידע ולהציג מאגר נתונים הכולל מידע שמעבר לים, כל אלה ועוד, ממש במרחק נגיעה מכם… וכמובן במחיר הכי משתלם!

שירותי תרגום לעברית מחירים

בשורה התחתונה, שירותי התרגום של טקסט.דוט.קום, מאפשרים לכם ליהנות משירותי תרגום לעברית ברמה הגבוהה ביותר, וקבלת העבודה תוך פרק הזמן הקצר ביותר. אנחנו מזמינים אתכם לנסות את צוות המתרגמים שלנו, ולהתרשם בעצמכם מאיכות ללא דופי!

תרגום מאנגלית לעברית מקצועי