תמלול מהיר

למחירים חייגו 050-9695276


תמלול הקלטות היא פעולה אשר דורשת גישה מקצועית למחשב ולתוכנות מיוחדות. בכדי לבצע עבודת תמלול מקצועית, נדרשים כישורים מתאימים, אשר באים לידי ביטוי לאורך כל תהליך העבודה. את מלאכת עבודת התמלול אפשר לבצע במשרדי החברה, או לחילופין בכל מקום מתבקש, על פי דרישת הלקוח. גמישות זו מאפשרת ביצוע עבודת תמלול הקלטות והקלדת נתונים בלייב, אצלכם במשרד, אם יש צורך לכך כמובן. לדוגמא, כאשר יש צורך בהקלדת נתונים, אשר אין ברצונכם להוציא אל מחוץ למשרד, עבודת תמלול ישיבות וכנסים במקום העסק וכיו”ב.

מומלץ להזמין צוות קלדנים המתמחים בתמלול, כאשר אבטחת מידע היא נושא חשוב עבורכם, דבר בעל חשיבות רבה בענף העסקי. הזמנת שירותי קלדנות מחברה אמינה ובעלת מוניטין, כמו טקסט.דוט.קום, תאפשר לכם לישון בשקט.

טיפ – בכל מקרה של הזמנת תמלול הקלטות, כאן או במקום אחר, מומלץ להרכיב מסמך סודיות, אשר אוסר על הקלדנים לעשות כל שימוש במידע הנגלה לעיניהם.

תמלול הקלטות מחירים והזמנה אונליין

כמו בכל תחום אחר, גם שירותי קלדנות ותמלול כדאי יהיה להקדים להזמין. אם צפוי פרויקט אשר ידרוש הקלדת תוכן בהיקף גדול, או עבודת תמלול רבה, יש להקדים לבצע את ההזמנה. הזמנות מוקדמות מאפשרות לצוות שלנו להיערך בהתאם, ואף לעיתים זוכות לעדיפות. יחד עם זאת, אנו יודעים כי ישנם מקרים, בהם הצורך בשירות הוא פתאומי ולא מתוכנן.

חשוב שתדעו, כי אנו מספקים שירותי קלדנות ותמלול הקלטות גם בזמן אמת. בעת הצורך לשירות מסוג זה, יש ליצור קשר עם הצוות ולבצע את ההזמנה. נציין, כי בעל העסק מתבקש להכין בעבור הקלדנים עמדת עבודה ראויה, לביצוע מקצועי של הקלדה מעולה.

הזמנת שירותי תמלול הקלטות אליכם בא לידי ביטוי בעלויות מעט יותר גבוהות, בניגוד להזמנת עבודת קלדנות רגילה, יהיה עליכם לשלם גם בעבור הוצאות נסיעה וכלכלה. ההקלדה אינה מתבצעת עוד ממשרדנו הנוח, אלא יש צורך ביציאה, נסיעה, ועבודת שטח שונה. בהתאם לכך, יהיה עליכם לשאת בהוצאות הנוספות. על פי רוב, אין מדובר בהוצאות כספיות נוספות משמעותיות. בעלי העסקים אשר זקוקים לעבודות הקלדה במשרדם, אינם חוששים להזמין קלדנים באופן קבוע. איכות השירות והעבודה, הופכת את ההשקעה נבונה.

בסופו של דבר, באמצעות שירותי תמלול הקלטות וקלדנות בשטח, ניתן ליהנות מנוחות וביצוע עבודה מיידי, הדורשים אמנם תשלום נוסף, אך שווים לרוב המזמינים כל מאמץ.

תמלול וקלדנות בזמן אמת – למי כדאי?

צוות קלדנים מנוסים, זמינים עבורכם בכל מקום בארץ. בעת הצורך תוכלו להזמין אליכם אנשי מקצוע לעבודת תמלול הקלטות או קלדנות לביצוע העבודה הנדרשת. מי יכול להפיק את המיטב משירות זה? עבור מי שירות הקלדות ותמלול בזמן אמת יכול לסייע רבות?

  • חוקרים, מרצים, בעלי עסקים בתחומים רבים עושים שימוש בשירותי קלדנות חיצוניים. העלאת התכנים אשר נאספו במהלך המחקר (לדוגמא) אל המחשב מסייעת בעיבוד המידע ושמירתו. שירותי קלדנות נחוצים במטרה לייעל את העבודה. ברוב המקרים, אין החוקרים או בעלי עסקים מבצעים בעצמם את עבודות הקלדנות. זמנם יקר.. במידת הצורך, ניתן להזמין שירותי קלדנות לביצוע עבודות הקלדה בשפה האנגלית, הערבית, רוסית ושפות רבות נוספות, בתיאום מראש.
  • סטודנטים אשר אינם ניחנים בכושר הקלדה עיוורת. סטודנטים רבים נוהגים לכתוב עבודות בכתב יד ולהעבירן במהלך התהליך להקלדה. מחירים אטרקטיביים ניתנים לסטודנטים מתוך מטרה לאפשר להם להיעזר בשירות, ולנצל נכון את זמנם. למען הסר ספק, אין כל איסור אקדמי על שימוש בשירותי קלדנות, ההיפך הוא הנכון.
  • כבדי שמיעה לא חייבים לסבול ממוגבלות, כאשר מדובר בלימודים וטקסטים. תמלול הקלטות הוא אחד מהפתרונות הבולטים, בהם נעזר הציבור המתקשה לשמוע את הלך הדברים. כבדי שמיעה רבים נעזרים בשירותינו, ואנו תמיד שמחים לסייע בעבודות תמלול הקלטות וקלדנות בכל מקום בארץ. איפה שנדרש, אנחנו נגיע!

תמלול הקלטות בשטח – היתרונות

מעקב אישי שלכם אחר התקדמות התהליך.
אספקה מיידית של הנתונים אשר הוקלדו בכל שעה.
אבטחת מידע מקסימאלית.
פיקוח על לוחות זמנים ועמידה ביעדים.
הכוונה ומתן מענה לשאלות במקום.

המחירון

מעוניינים לקבל מחירון של שירותי תמלול הקלטות או שירותי קלדנות בכל איזור בארץ? יש לכם עבודה דחופה? אתם רוצים מענה מהיר? חייבים לבצע הזמנה או לעשור בירור? לקבל עוד פרטים? אתם במרחק קליק מאנשי המקצוע שלנו, הממתינים לפנייתכם! הזינו פרטים נדרשים בטופס המופיע מעלה, ובהקדם האפשרי והמהיר ביותר, תקבלו שיחת טלפון מנציג עם תשובות לכל השאלות.

תמלול הקלטות מהיר