שירותי תרגום מאנגלית לעברית

למחירים חייגו 050-9695276


מסמכים וטקסטים רבים בשפות זרות מכל העולם ודגש על השפה האנגלית, ספרים רבי מכר ומאמרים אקדמיים, עוברים תרגום מאנגלית לעברית על בסיס קבוע, בכדי להציע לקהל הקוראים את הכתוב בכל שפה, וכמובן בשפה של ישראל, עברית. אפשר למצוא בשוק רמות שונות של ביצוע עבודות תרגום מעבודות תרגום איכותיות ומדויקת כפי שאנו מציעים לכם לצד “עבודות תרגום” שלא תרצו שהטקסטים שלכם יעברו דרכן.

ניתן לראות תופעה זו בין היתר בעבודת תרגום מאמרים אשר מתורגמים בצורה חובבנית על ידי סטודנטים ללא ידע מספק, כאלו שיעשו הכל לשם מקור פרנסה מהיר, ולעומתם אנו כאן נוכל להציע לכל, עבודת תרגום מאנגלית לעברית החל מספרות מקצועית ועד מאמרים מורכבים בתחומים שונים ברמה מאוד גבוהה ומדויקת. הטקסטים אשר נשלחים אלינו עוברים דרך צוות מתרגמים מנוסים ומקצועיים, השולטים הן בשפת היעד והן בשפת המקור, לפי דרישה.

אנו מסכימים כי לא על כל סיבה יש לרוץ ולשלם על עבודת תרגום, (בטח שלא סכומים מיותרים על חוסר ידע של מתרגם ללא ניסיון מספק), אך כן, אם יש צורך בתרגום *טוב* ישנה חשיבות לבחירת החברה הנכונה לביצוע העבודה. אל תסתפקו בשירותי תרגום חובבניים, כאלה שעשויים לגרום לכם לפנות בפעם השנייה לחברה המציעה שירותי תרגום מאנגלית לעברית כזו *מקצועית*, חברה אשר תבצע את מלאכת התרגום בשנית, אך הפעם ללא שגיאה אחת, ובצורה מקצועית.

הצורך בשירותי תרגום שפות זרות לעברית ובראשן אנגלית

לכל אחד מאיתנו אשר פונה לקבלת שירותי תרגום שפות, ישנה הסיבה הייחודית לו והמטרה לשמה הוא פונה לחברת תרגום. חברת תרגום מכובדת תוכל לספק לכם את כל שירותי התרגום שאתם צריכים, מכל שפה ולכל שפה, מרמת טקסט קלה, בינונית, מורכבת, ועד רמה סבוכה וקשה.

סיבות טובות לפנייה לחברת תרגום –

  • תרגום מאמרים עבור תלמידים, הן תלמידי בית ספר והן סטודנטים.
  • תרגום מפרטים טכניים, הוראות הפעלה, אזהרות בטיחות לתחום התעשייה.
  • תרגום דו”חות, מחקרים, חוות דעת, סיכומי ישיבות ופרוטוקולים לעסקים.
  • תרגום ספרים, חוברות, מגזינים, משחקים, דפי הפעלות למגזר הפרטי.
  • תרגום מסמכים משפטיים, חוזים, הסכמים, פסקי דין וכיו”ב.

כאמור, ישנן סיבות רבות בגינן אנו זקוקים מעת לעת לסיוע של חברת תרגום מאנגלית לעברית, ובכלל, כל שפה נדרשת אחרת לעבודות המרת טקסטים בשפות שונות. אין זה משנה לאיזה מגזר אתם שייכים, תמיד תהיה שפה שתרצו להבין, ושירותיו של המתרגם של גוגל, איך נאמר? לא תמיד מדייק, לשם כך אנו כאן עבורכם, לתרגום טקסטים בכל שפה.

מי יתרגם את הטקסטים שלי מאנגלית לעברית?

אנו בטקסט.דוט.קום מכירים בחשיבות העליונה של מתן שירותים איכותיים ומקצועיים ללקוחותינו. כאשר לקוח מעביר אלינו טקסטים לעבודת תרגום, הוא יודע כי אנו עובדים עם מתרגמים הבקיאים בשפה הנדרשת על בוריה, שולטים בשפת המקור ושפת היעד, השפה אליה המתרגם נדרש לבצע את עבודת התרגום.

המתרגמים שלנו בעלי ניסיון רחב וקילומטראז’ מכובד בתרגום שפות וטקסטים מכל קצוות העולם. אם יש לך עבודת תרגום מאנגלית לעברית, יבצע אותה מתרגם המתמחה בצמד השפות הללו, בדומה אם ישנו צורך בתרגום מערבית לעברית, תעבור העבודה למתרגם אשר מתמחה בשפות אלו וכך הלאה בהתאמה לכל צמד שפות נדרשות. המתרגמים לשפות זרות באים כל אחד מיעד השפה המבוקשת לתרגום, הם מכירים את התרבות, השפה וכל הביטויים הייחודיים לה, דבר המבטיח לכם קבלת טקסטים מתורגמים במקצועיות ונאמנים למקור.

מידע שמומלץ לספק בטרם הזמנת תרגום

לשאלות והמידע שאתם יכולים לספק בטרם הזמנת עבודת תרגום, ישנה חשיבות רבה עבור קבלת תוצר באיכות הגבוהה ביותר. כאמור, לכל אחד יש את הצרכים שלו, שבגינם נדרש להזמין עבודת תרגום. בכדי שנדע להתאים לכל עבודה את המתרגם המתאים לה (ללא צל של ספק) אנו צריכים לקבל מכם את כל המידע הנדרש לביצוע עבודת תרגום מאנגלית לעברית וכל שפה זרה אחרת, באופן המכובד והמדויק ביותר.

לקבלת תרגום מקצועי ונאמן למקור ספרו לנו –

  • כמובן מהי השפה שאליה אתם צריכים להמיר את הכתוב.
  • באיזה תחום עוסקים הטקסטים. (טקסטים רפואיים, ביולוגיים, הנסדיים וכיו”ב לא כל אחד יודע לבצע על הצד הטוב ביותר, אנו נדאג שההזמנה שלכם תגיע למקום הנכון).
  • במידה והשפה שאליה אתם מעוניינים להמיר את הכתוב, היא שפה עם יותר מאפשרות אחת לתרגום (ספרותית, מדוברת) גם זא חשוב לנו לדעת.
  • לוחות זמנים, לחץ לא מסייע בהפקת עבודה מקצועית.
  • מכאן נוכל לצאת לדרך! תרגום מאנגלית לעברית, צרפתית, גרמנית, ספרדית וכל שפה תתורגם לכם ללא כל בעיה, ובדייקנות רבה, מהמעלה הראשונה.

הצעת מחיר לעבודת תרגום מאנגלית לעברית

לסיכום, הזמנת עבודת תרגום בטקסט.דוט.קום מבטיחה לכם שקט, וידיעה שתקבלו את המוצר המתורגם האיכותי ביותר שיכולתם לקבל. מה שנשאר לכם לעשות, הוא פשוט למלא את הטופס מעלה, הפרטים שלכם שנדע למי לחזור, העבודה שאתם צריכים שנבצע עבורכם, וכל סעיף שצריך את המידע מכם, שנוכל לשוב אליכם ולספק לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר.

תרגום מאנגלית לעברית עם טקסט.דוט.קום