תמלול משפטי מחיר מהיר

למחירים חייגו 050-9695276הידעתם כי מלה שנאמרת ומוקלטת כמוה כמלה חקוקה על סלע? בדיוני בית משפט כל מלה עלולה לחרוץ גורלות לכאן או לכאן – להוכחת אשמה או חפות.

תמלול משפטי מאפשר קריאת העדויות בשקט, ללא רעשי רקע (מה שמחייב ידע ומקצועיות ודיוק מרבי של מתמללי ההקלטות, החייבים לנפות את העיקר מהתפל, לרבות ובעיקר מתוך רעשי רקע שונים).

תמלול הקלטות לבית המשפט עשוי להידרש הן על ידי בית המשפט והן על ידי הצדדים המעורבים בתביעה.

על מנת לוודא כי ההקלטה תבוצע באופן מקצועי, במלואה ובשלמותה, עשויים הצדדים להיזקק לשירותי תמלול של חברת תמלול מקצועית. תמלול רשמי של ההקלטות חשוב למען הסר ספק, וכדי שתהיה עדות כתובה על מהלך הישיבות.

על מנת להקל על המתמללים להציע מחיר טוב לתמלול משפטי – רצוי לנקוט בפעולות הבאות:

  1. להקליט למשך דקות אחדות את רעשי הרקע הסביבתיים לפני תחילת הקלטת הדברים הנאמרים, על מנת לאפשר למתמללים לסננם לפני ההקשבה לדברים הנאמרים ולתחילת תמלולם.
  2. חשוב לוודא כי מכשיר ההקלטה טוב מספיק על מנת להנפיק הקלטה איכותית, גם ואולי בעיקר כאשר דברים נאמרים בקול שקט.
  3. דיון בבית משפט עלול להיות דיון, שבו קוטעים ומשסעים הצדדים השונים אלה את אלה, מה שמקשה על עבודת המתמלל, ולכן נדרשים מקצועיות, ניסיון ומומחיות.
  4. במידה שיש לכם אפשרות – רצוי לאפשר הימצאותו של מיקרופון חיצוני להגברת הקול, במיוחד כאשר נשמעים רעשי רקע רבים.
  • הנחיות נוספות לביצוע הקלטות טובות תוכלו למצוא במדריך תמלול הקלטות.

חשוב לציין, כי תמלול משפטי משמש ראויה חותכת בבית המשפט. על מנת לקבל מוצר איכותי וקביל, חשוב לשכור את שירותיה של חברת תמלול מקצועית, אשר מצרפת אל שלושה ההעתקים המודפסים שהיא מספקת למזמין השירות, גם חוות דעת מקצועית של מומחה על אודות נכונות התמלול וקבילותו.

כמו כן, השירות כולל בחינה קפדנית ויסודית, ובמידה שנדרש – שלוש סריקות של המלל על מנת לזהות את הנאמר באופן מיטבי – והגהה יסודית של הטקסט לפני מסירתו ללקוח.

מלים שנאמרות באוויר אינן אובדות בחללו, אם וכאשר מבוצע תמלול של הקלטה שמאפשר שמירת הדברים גם אם מכל סיבה שהיא הדיסק של ההקלטה מתקלקל או, חלילה, אובד. תמלול ההקלטה מאפשר שמירת המלל במחשב והדפסתו על נייר ובכך מתאפשרת נגישות וזמינות של כל מי שעשוי להיות להם עניין בהתוודעות אל תמלול ההקלטה לקרוא אותה בשקט, ללא כל רעשי רקע.

תמלול משפטי עבור מי?

כידוע, תמלול הקלטות יכול לבוא לעזר רב עבור הציבור הרחב. תמלול משפטי פונה בעיקר לקהל הנדרש להציג ראיות בפני בית המשפט, ראיות שהתחילו מהקלטת שיחה, עברו מלאכת תמלול טובה, ובבית המשפט הן מוצגת כתמליל שיחה כתובה.

אנשי מקצוע להם שירותי תמלול לבית משפט יבואו לעזר רב ומשמעותי, הם: חוקרים פרטיים או חוקרי משטרה, עורכי דין הן מטעם ההגנה והן מטעם התביעה, משפטנים אשר עשויים להוציא ראיות חותכות בתיקים בהם חסרות הוכחות.

תמלול משפטי הוא תמלול בעל רמת דיוק מהמעלה הראשונה, אין כאן ימינה וגם לא שמאלה, תמלול משפטי מדויק הוא כזה אשר יצא מידיהם המקצועיות של מתמללים בעלי קילומטראז’ של פענוח מילים, שמיעה, תיעוד וסריקה של כל דקה בשיחה, מה שנאמר בהקלטה הוא שיהיה כתוב במדויק שחור על גבי לבן בתמליל המשפטי שיעשה דרכו לבית המשפט.

מחיר תמלול משפטי

בטרם תשכרו את שירותיה של חברת תמלול מקצועית, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין נותני השירותים, על מנת שתוכלו לקבל לצד עבודה מקצועית, גם מחיר שווה לכל נפש. עם טקסט.דוט.קום תוכלו לבצע השוואת מחירי תמלול במהירות, נוחות ובקלות. איך? כל שעליכם לעשות הוא לזין את הטופס מעלה, ובדרך אליכם עד חמש הצעות מחיר לתמלול המשפטי של ההקלטה שבידכם, כמובן בחינם וללא כל התחייבות מצידכם.

מחירון תמלול