תמלול לבית משפט

למחירים חייגו 050-9695276


שירותי תמלול לבית משפט חשובים ונדרשים במקרים שבהם מי מהצדדים רוצה להביא לידיעת השופטים מידע מוקלט המצוי ברשותו. יש לציין כי תמלילם של שיחות מוקלטות הן ראיות לכל דבר ועניין (במידה ועומדות בחוק הראיות), על כן אין להקל ראש בבחירת חברת תמלול אשר תבצע את המלאכה עבורכם.

הקושי הטכני לזקק מידע מהאזנה לקלטת, והזמן הרב הכרוך בכך, מניע אנשים רבים ממניעים שונים להעביר הקלטת שיחות לחברות תמלול מקצועיות. אלה תתמללנה את השיחה שבהקלטה באופן הברור, הנקי והאיכותי ביותר. בתי המשפט לא מסתפקים בתמלילים באיכות חובבנית, ושמים דגש על עבודת תמלול מקצועית, הנערכות על פי הכללים הידועים והנדרשים, כאשר תמלול שיחה הוא ראיה כחלק מתיק התביעה או ההגנה.

כיצד למצוא חברת תמלול לבית משפט במספר צעדים

היתרון הברור של מידע כתוב על מידע מוקלט הוא בבהירות ובהעדר רעשי רקע המאפיינים את המידע הכתוב. בשל חשיבות הדברים מוצדק וחשוב להשקיע כסף בשירותי תמלול מקצועיים. כיום ניתן, כמובן, להשוות מחירים בין חברות המציעות תמלול הקלטות לבית משפט.

רבים מאתנו עשויים להזדקק בשלב כל שהוא לשירותי תמלול משפטי. על מנת לאפשר לזקוקים לשירות זה למצוא חברת תמלול עם השירות המקצועי ביותר, כזו שתיתן להם מענה אפקטיבי במחיר טוב, להלן נקודות אחדות שחשוב לתת עליהן את הדעת, ואשר עשויות לסייע בחיפוש ומציאת חברת תמלול שתספק תמליל מדויק לבית המשפט:

  1. חפשו באינטרנט אתרים בהם מופיעים שירותי תמלול הקלטות לבית המשפט. (את השלב הזה כבר ביצעתם בהצלחה! הגעתם לטקסט.דוט.קום, המציעה לכם שירות השוואת מחירים בין חברות תמלול מהמובילות בתחום)
  2. תמיד טוב לבקש המלצות על חברה המספקת שירותי תמלול מקצועיים בכלל, והמתמחה בתמלול קלטות עבור בית משפט בפרט.
  3. כפי המוצע לכם כאן, בקשו הצעות מחיר מחברות אחדות.
  4. מול כל חברה אשר הציעה את מחירה לעבודה, עמדו על כך שאל תמלול הקלטות שיבוצע יצורף תצהיר המעיד על מקצועיות החברה ואמינותה.
  5. כמו כן, בקשו התחייבות לשמירה על דיסקרטיות מוחלטת ועל נגישות לתמלילים המוגבלת רק לבעלי העניין בלבד. (כעת ובעתיד).
  6. תמלול לבית משפט נדרש לצורך הבאת ראיות והוכחת טענות. בשל חשיבות הדיוק בתמלול, בחרו בחברה שאין לה כל קשר אל מי מהצדדים המעורבים במשפט.
  7. עברו בקפידה על תמלילי ההקלטות. חשוב להקפיד על קוצו של כל יוד, מאחר שטעות הנפלה בשוגג, עלולה להפוך משמעות של דברים מקצה לקצה, כגון המלה “אינו” במקום “הינו” או ההיפך. במידה שיש לכם ספק – בקשו להאזין לקטע הרלוונטי בקלטת.
  8. חשוב לדעת: במידה וההקלטה מתבצעת באמצעות מכשיר הקלטה דיגיטאלי- שמרו אצלכם העתק של ההקלטה. כמו כן הקפידו כי קיים גיבוי בטוח להקלטה.
  9. לפני שאתם שוכרים את שירותיה של חברת תמלול, יש לוודא כי היא מתמחה בתמלול משפטי, שאינו דומה כלל ועיקר לסוגי תמלול אחרים.

* מאחר שמדובר בבית המשפט נכון וראוי לאחל לנזקקים לשירותי תמלול כי שירות זה יסייע להם להוכיח את טענותיהם.

משקלה של כל מילה במערכת המשפט

תמלול משפטי הוא חלק בלתי נפרד מהיערכות הצדדים לקראת המשפט. בשל חשיבותו של התמלול, יש לוודא כי מי שייבחר לתמלל את ההקלטה שבידכם, מסוגל לבודד את הדברים הנאמרים מרעשי הרקע שבדרך כלל נשמעים בהקלטה. מתמללים מקצועיים יודעים לעשות זאת.

חברות תמלול מקצועיות עוסקות באופן קבוע בביצוע עבודות תמלול לבית משפט, על כן באפשרותן לספק תמלילים מדויקים, גם ממלאכת תמלול שהתחילה בהקלטה באיכות ירודה, כזו שאוזן רגילה לא מבינה. לחברות אלה ציוד משוכלל ומתקדם לסינון רעשים, כך שתקבלו עבודת תמלול טובה, תמליל כתוב של ההקלטה באיכות מהמעלה הראשונה, דבר שיסייע רבות להתוודע אל כל המידע האצור בה.

מחיר תמלול לבית משפט

תמלול לבית משפט כאמור דורש כישורים מקצועיים על מנת לייצר תמליל משפטי קביל, תמליל הכתוב בהתאם לכל ההנחיות והדרישות של ערכאות המשפט בישראל. באמצעות שימוש בטופס החכם המופיע מעלה, תקבלו עד 5 הצעות מחיר לתמלול משפטי מקצועי. מבין 5 ההצעות שתקבלו תוכלו לבחור את המתאימה לכם ולבצע הזמנה מהירה.

לדיוק ולניסיון בביצוע שירותי תמלול לבית משפט ישנה חשיבות רבה, אך גם למחיר יש מקום, וכאן אתם יכולים להיות שותפים בהחלטה מה יהיה מחיר תמלול ההקלטה.

תמלול לבית משפט