תמלול הקלטות לבית משפט

למחירים חייגו 050-9695276

בהליכים השונים המתקיימים בערכאות המשפטיות נעזרים לא פעם הצדדים בהוכחות כתובות, באשר לשיחה שהתקיימה ועומדת לטובת טיעוניהם. מדובר במסמכים הכוללים תמליל של שיחות, דיונים, ראיונות וחקירות אשר הוקלטו באופן חוקי, ולאחר מכן הועברו לכתב. מובן כי לרמת הדיוק, המקצועיות והנאמנות למקור במסמכים אלו ישנה חשיבות מרובה, בין היתר מפני שמדובר בהוכחות העשויות להטות את כף המאזניים לכאן או לכאן. לכן, נוהגים גופים כדוגמת משרדי חקירות ועורכי דין, להסתייע בשירותי תמלול הקלטות לבית משפט אותם בטקסט.דוט.קום מציעים.

שירותי תמלול משפטיים המתבצעים על ידי קלדנים ומתמללים מובילים ומקצועיים במחירים מיוחדים!

צדדים המעורבים בדיון משפטי באופן ישיר או עקיף עשויים להזדקק לשירותי תמלול הקלטות במגוון רחב של מצבים ומקרים, להלן הבולטים מביניהם:

  • חוקרי משטרה – במהלכן של חקירות משטריות מתבצעות הקלטות גלויות או סמויות בעזרת אמצעים טכנולוגיים שונים. הקלטות אלו מועברות אל הכתב ומשמשות כראיות קבילות בבית המשפט.
  • אנשים פרטיים – צדדים המעורבים בסכסוך או במחלוקת נוהגים להיעזר במכשירי הקלטה, לעיתים קרובות במכשיר הטלפון החכם, על מנת להקליט את הצד השני בתקווה להפללתו ולהוצאת הצדק לאור. שימו לב – את ההקלטה חשוב מאוד להעביר לחברת תמלול מקצועית, כזו שתוכל להצהיר בפני בית המשפט על היות התמליל ההקלטה נאמן למקור, אובייקטיבי ומקצועי. טקסט.דוט.קום תבצע עבורכם עבודת תמלול משפטי הכוללת את כל האישורים הנדרשים על ידי מערכת המשפט בישראל.
  • משרדי עורכי דין – עורכי דין נעזרים לא פעם בתכנים המצויים בקלטות שמע, וידיאו ובמחשבים, וכן בהקלטות של ראיונות אשר נערכו עם אנשים הנוגעים לסוגיה המשפטית. משרדים אלו נוהגים על פי רוב לעמוד בקשר רציף עם חברות תמלול לעורכי דין, חברות תמלול מקצועיות המעסיקות תמלילנים מומחים.

הגופים והצדדים השונים נעזרים בתמלילי ההקלטות בשלב הצגת הראיות, וזאת לצד הוכחות נוספות כדוגמת הקלטות מקוריות, סרטונים ועדויות. יש לציין, כי לאור העומס הרב בו מצויה מערכת המשפט בישראל, קיימת נטייה מצד השופטים להעדיף תמלילי שיחות שעברו תמלול הקלטות לבית משפט על פני הקלטות שלא עברו תמלול, הגוזלות זמן רב ואף עשויות להיות באיכות ירודה.

כך תקבלו תמלול איכותי לבית המשפט

ראשית, על ההקלטות המשמשות את התמלילן להיות חוקיות, כלומר שנערכו בהשתתפותו האישית של המקליט בשיחה או במקום הנחשב ברשות הרבים. חשוב להדגיש כי הקלטות אשר נערכו בצורה בלתי חוקית, לא רק שלא ישמשו כראייה בבית המשפט, אלא גם עשויות להעמיד את המקליט בפני תביעה ועונשים.

שנית, רצוי להקפיד על רמת הקלטה גבוהה ככל האפשר, למשל על ידי סילוק גורמים מרעישים מהסביבה הקרובה, או פנייה אלינו – טקסט.דוט.קום, לביצוע מלאכת תמלול מקצועית. ברשותנו ציוד מתאים לסינון רעשי רקע, ועזרים טכנולוגיים שימירו כל הקלטה ביתית להקלטה מקצועית.

שני הגורמים שהוזכרו מעלה חשובים לקבלת עבודת תמלול איכותית, מדויקת ונאמנה למקור. חשוב לא פחות, עם שימת דגש על גורמים אלו, אתם מבטיחים לעצמכם שההקלטה עצמה תוכל לשמש כראייה קבילה בעת הצורך בבית המשפט.

בנוסף, מומלץ עוד לבדוק :

  • איכות – תמלול מדויק יקום וייפול בהתאם לאיכות ההקלטה. תמלול איכותי נקבל כאשר ההקלטה היא לא פחות ממקצועית. במקרה שאין ברשותכם את היכולת לבצע הקלטת שיחות נקייה מרעשים, מומלץ להעביר את המלאכה לאנשי מקצוע. על איכות אין מקום להתפשרות.
  • הקלטה שלמה – גורם נוסף בעל חשיבות רבה לקבלת עבודת תמלול משפטי מהמעלה הראשונה, הוא העברת הקלטה שלמה ומלאה לגורם המבצע. הקלטות של שיחות קטועות, משובשות ועם הפסקות, יגרמו לקושי באספקת תמליל מדויק לא חשוב עד כמה מקצועי יהיה הגורם המבצע.
  • מחיר – האמרה "אנחנו לא מספיק עשירים בכדי לקנות בזול" נכונה במיוחד בהזמנת שירותי תמלול הקלטות לבית משפט. בשוק גורמים שונים אשר מציעים לקהל מחירון של עבודות תמלול במחירים מפתיעים וזולים, אך *מומלץ בחום* לעמוד בפיתוי, ולא ליפול לידי "אנשי מקצוע" אשר בשורה התחתונה מספקים עבודת תמלול באיכות ירודה, כזו שתוביל לצורך בביצוע עבודה שניה. אפשר להימנע מכך בבחירת חברה מקצועית המציעה מחירי תמלול הוגנים לכל הצדדים, ולסיום מקבלים עבודה מדויקת, איכותית, נאמנה למקור שמתבצעת פעם אחת באופן המספק והראוי ביותר.

תמלול הקלטות לבית משפט בכל שפה

כאמור, הקהל לו נדרשת מפעם לפעם עבודות תמלול משפטי הוא מגוון, ומכאן עולה הצורך בשירותי תמלול משפטיים גם בשפות זרות, ולא רק בשפה העברית. במדינת ישראל האוכלוסייה דורשת עבודות תמלול גם בשפות אנגלית, רוסית וערבית. טקסט.דוט.קום מכירה בצורך זה, ומספקת עבודות תמלול בכל שפה נדרשת, על מנת לספק שירות מקצועי תחת קורת גג אחת, לכל דורש בכל שפה, ולכל עבודת תוכן.

אז איפה מתחילים? זקוקים לשירות של תמלול הקלטות לבית משפט? מעולה! אתם במרחק הקלקה מעד חמש הצעות מחיר שונות לעבודה שלכם. לאחר מילוי הטופס שלפניכם, תקבלו טלפון מאנשי מקצוע מתאימים אליהם הגיעה הבקשה שלכם. אנשי מקצוע מובילים מתחום התמלול והמשפט. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מבין החמישה, מי הנכון והמתאים לדעתכם לביצוע העבודה שלכם.

לפניכם טופס השוואת מחירים. ללא תשלום וכן ללא כל התחייבות אתם מוזמנים לשלוח אלינו את הטופס, בכדי לקבל את המחירים שלנו לשירותי תמלול הקלטות לבית משפט. אנא הזינו בטופס את כל הפרטים הרלוונטיים לעבודת התמלול שהנכם צריכים. אנו בצוות נדאג ליצור אתכם קשר תוך זמן קצר, עם המחירים הכי טובים עבור עבודת התמלול שלכם. מחירון תמלול משפטי בדרך אליכם.