תמלול הקלטות המרת שמע לכתוב

תמלול אודיו טקסט

למחירים חייגו 050-9695276

שירותי תמלול משרתים מגזרים שונים למגוון מטרות, בין הלקוחות הנעזרים בשירותים מעין אלו, אפשר למצוא כתבים, עיתונאים, חוקרים, סופרים, אנשי אקדמיה ועורכי דין מכל קשת תחומי המשפט. שירותי תמלול הקלטות מתחלקים לשני תחומים בולטים, והם: הקלטת שיחות בסתר והקלטת שיחות גלויה, כאשר בשני המקרים לבסוף ישנו הצורך בביצוע עבודת תמלול מדויקת, אשר תתעד את כל הנאמר.

כאשר מבצעים הקלטה של ראיון, עימות, דו שיח, ישיבה וכן הלאה, הדבר מאפשר לערוך שיחה מסוימת באופן נוח, מכיוון שלא קיים הלחץ של להספיק לרשום ולתעד כל מילה ומילה באותו רגע נתון. אין לחץ. אפשרי לערוך שיחה בסבלנות ולהוציא ממנה את המיטב.

מקרים בהם עבודת תמלול תסייע רבות

אנשי מקצוע רבים מתחום המשפטים יעידו כי ביצוע הקלטות, תמלול ותרגומים אלה עבודות שרבים להם זקוקים, במיוחד בעולם כה סבוך ומורכב כמו תחום החוק והמשפט. משפטנים ועורכי דין מכל תחומי החוק נעזרים באופן יום יומי בשירותי טקסט שהוזכרו לעיל. אם אתם עדיין מתלבטים, לפניכם המצבים בהם עבודת תמלול מקצועית תוכל לסייע לכם רבות, הן בחסכון זמן והן בהוצאת אנרגיות מיותרות –

 • תמלול שיחות של עבודת חוקר פרטי ומשרדי חקירות.
 • תמלול שיחת טלפון של חשודים בעבירה.
 • תמלול ישיבות, דו"חות, סיכומים.
 • תמלול כנסים והרצאות.
 • תמלול ראיונות
 • תמלול דיונים ועימותים בין חשודים.
 • תמלול עדות בבית משפט או במקום אחר.

עבודת תמלול דורשת רמת דיוק מקסימאלית. בעבודה מסוג זה מתבצעת המרה של כל מילה הנאמרת בהקלטה למילה כתובה. לבסוף מתקבל תמליל של הקלטה המועבר ללקוח המזמין על גבי ניירת חתומה ומהימנה.

בטרם הקלטה – למה חשוב לשם לב?

כאשר אנו עומדים בטרם הקלטת שיחה כלשהי, אם בתחום המשפט ואם בכל תחום אחר, ישנן מספר נקודות שחשוב מאוד שמקליט השיחה יהיה מודע אליהן, בכדי לקבל בסופו של דבר, שיחה מוקלטת נקייה וברורה עבור קבלת עבודת תמלול הקלטה מדויקת ונאמנה למקור ככל האפשר.

 • בדקו שבחדר או בחלל בו תקליטו את השיחה לא נמצאים רעשי רקע אשר יפריעו.
 • הציבו את מכשיר ההקלטה במקום הקרוב ביותר (שניתן כמובן) לצד המוקלטים.
 • הימנעו מהזזת כיסאות ושולחנות בזמן ההקלטה.
 • אם השיחה עתידה להתנהל בין שני אנשים או יותר, הכלל המנחה הוא לדאוג שהדוברים ידברו כל איש בתורו. יש לשם לב שהדוברים לא יכנסו איש בדבריו של האחר. בכדי למנוע בלבול בשעת עבודת התמלול.

לא תמיד הקלטת שיחות יכולה להתבצע במקום שקט ללא כל הפרעה, במיוחד כאשר בימינו רוב ההקלטות מתבצעות באמצעות המכשיר הנייד. בכל מקרה, על המקליט לנסות ככל האפשר להתרחק מקולות אשר עשויים להפריע לשמיעת והבנת דבריו של האיש המוקלט.

יש בידי הקלטת שיחה. איך מעבירים אותה לכתוב באמצעות תמלול?

עבודת תמלול היא עבודה שלא כל אחד בעל הצורך בה יכול גם לבצע אותה. לשם עבודת תמלול נדרשת מיומנות רבה, וניסיון בהקלדה עיוורת ומאוד מהירה. אם נמצאת אצלכם הקלטת שיחה שאתם מעוניינים בעבודת תמלול שלה, ולהעביר אותה לכתב, מומלץ לפנות לחברה המציעה שירותים אלו בתשלום.

נכון, ישנם הרבה חובבנים בתחום אשר יציעו לכם את ביצוע המלאכה בחינם או במחיר סמלי ונמוך, אך עבורכם זאת נורת אזהרה (!) התרחקו מאנשי מקצוע המציעים לכם עבודה טובה במחיר מציאה. כי "אנחנו לא מספיק עשירים כדי לקנות בזול". פנו לחברה מוכרת בעלת מוניטין בתחום הקלדות ותמלול הקלטות.

לקבל את המחיר הכי טוב לעבודת תמלול מקצועית

אתם וודאי שואלים כיצד? מחיר טוב מחושב בהתאם לפרטים מדויקים של העבודה אשר נשלחים אלינו. תוך זמן קצר אנו מגבשים הצעת מחיר מנצחת עבורכם, עבור העבודה שלכם. בכדי לקבל מחיר תמלול טוב ומתאים, אנא הזינו את הטופס מעלה, ללא כל התחייבות וללא תשלום, שנוכל לגבש עבורכם הצעת מחיר הכי רלוונטית וטובה. אז אם אתם צריכים עבודת תמלול מהירה ומדויקת, מלאו את הפרטים, ותקבלו עד חמש הצעות מחיר לעבודה שלכם!

תמלול הקלטות